Oficjalny sponsor mistrza świata w kickboxingu i boksera Muay Thai, Andreia Kulebina

Andrei Kulebin jest obecnym mistrzem świata w Muay Thai (boksie tajskim), wielokrotnym zwycięzcą turniejów dla amatorów i profesjonalistów. Jest on również doświadczonych trenerem Muay Thai i Zasłużonym Mistrzem Sportu.

 •  

  Aktualny mistrz świata
  World Muay Thai Council (WMC)

 •  

  Aktualny mistrz świata
  World Kickboxing Network (WKN)

 • x25

  mistrz świata
  (WKN, WMC, IFMA,
  WAKO, WMF, IPCC)

 • x4

  mistrz Europy
  (WKN, IFMA)

 • x1

  Zwycięzca World Combat Games

Usługi i produkty dostarczane przez RoboMarkets Ltd nie nadają się dla każdego inwestora.
RoboMarkets Ltd chce kierować swoje usługi do doświadczonych klientów o dużej tolerancji ryzyka i stabilnej sytuacji finansowej.
Stosowność usług zostanie oceniona podczas procedury wprowadzania.
Treść jest dostarczona wyłącznie w celu promocji marki.

Dokładność

Dobrzy sportowcy powinni zarówno umieć analizować trudną sytuację jak i znaleźć najlepsze podejście jej rozwiązania. Podczas przygotowywania się do walki, bokser musi zawczasu przemyśleć taktykę walki, przeanalizować przeciwnika i nakreślić plan działania. Aby odnieść w tym sukces, musi odrzucić wszelkie emocje i jasno zobaczyć ogólny obraz całości.

Samoobrona

Techniki Muay Thai zostały opracowane na przestrzeni setek lat wojen, gdzie życie tysięcy wojowników, próbujących pokonać swoich przeciwników, spoczywało wyłącznie na ich umiejętnościach i mocnych stronach. Na bazie tego doświadczenia pojawiła się sprawdzona sztuka walki, która stała się bardzo skuteczną metodą samoobrony, pomagającą zachować spokój i skupienie w krytycznych momentach.

“Prawdziwy wojownik nie bywa gniewny” ― Laozi

Samodoskonalenie

Dzięki chęci zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego rozwoju charakteru, Andrei Kulebin stał się wielokrotnym mistrzem świata w Muay Thai i kickboxingu, a także został mianowany Zasłużonym Mistrzem Sportu.

RoboMarkets Sponsoruje Muay Thai

Firma RoboMarkets jest dumna mogąc być oficjalnym sponsorem boksera i mistrza świata w Muay Thai i kickboxingu, Andreia Kulebina - wielokrotnego mistrza świata w boksie tajskim, zwycięzcę turniejów dla amatorów i profesjonalistów, doświadczonego trenera Muay Thai i Zasłużonego Mistrza Sportu.

 •  

  Aktualny mistrz świata
  World Muay Thai Council (WMC)

 •  

  Aktualny mistrz świata
  World Kickboxing Network (WKN)

Handel Forex wiąże się z dużym ryzykiem, gdyż można stracić cały depozyt