Dwuetapowe uwierzytelnienie

DWUETAPOWE UWIERZYTELNIENIE
Chroń swoj Obszar Członkowski
za pomocą telefonu komórkowego!

Dwuetapowe uwierzytelnienie to doskonała możliwość zabezpieczenia swojego Obszaru Członkowskiego nawet jeśli ktoś włamał się na Twój e-mail. Oferujemy możliwość wzmocnienia bezpieczeństwa Twojego Obszaru Członkowskiego i ochrony Twoich osobistych informacji i środków przed hakerami dzięki SMS-om i kodom zapasowym.

 • Zaloguj się do swojego Obszaru Członkowskiego używając kodu SMS

  Po wprowadzeniu hasła, odbierzesz wiadomość SMS na swój telefon komórkowy. Na SMS otrzymasz 5-cyfrowy kod potwierdzenia, aby zalogować się do swojego Obszaru Członkowskiego. Każdy kod jest unikalnym, losowym kodem. Pozwoli Ci to uniknąć włamań hakerów.

 • Zaloguj się do swojego Obszaru Członkowskiego za pomocą kodu zapasowego

  Jeśli nie możesz udostępnić swojego telefonu komórkowego, możesz korzystać z wygenerowanych kodów zapasowych. Kody zapasowe można przechowywać w e-formiacie lub na papierze, na przykład w portfelu. Kody zapasowe są ważne tylko do logowania się do Obszaru Członkowskiego. W celu wypłacenia środków będziesz potrzebować potwierdzenia SMS-em. Jeśli korzystasz z kodów zapasowych, ponieważ zgubiłeś swój telefon komórkowy, powinieneś skontaktować z się z naszym zespołem Wsparcia Technicznego. Każdy kod jest unikalny i można go tylko raz użyć.

  Aby włączyć tę usługę, należy:

  1. Zalogować się do " Obszaru Członkowskiego " RoboForex i wybrać stronę "Weryfikacja SMS" z działu "Profil". Zaznacz "Autoryzacja konta osobistego za pomocą kodu wysłanego w wiadomości SMS".

  2. Wybierz stronę "Dwuetapowe uwierzytelnienie" z działu "Profil" w Obszarze Członkowskim.

  3. W formularzu "Autoryzacja kodu zapasowego" kliknij "Generuj".

  4. Możesz zapisać swoje kody zapasowe w pliku klikając "Zapisz do pliku" lub wydrukować je klikając "Drukuj".

  5. Po zakończeniu wszystkich potrzebnych czynności, Twoje kody zapasowe będą dostępne na stronie " Autoryzacja w dwóch krokach " w Obszarze Członkowskim. Tam możesz wyświetlić liczbę nieużytych kodów i wygenerować nowe kody, jeśli to konieczne.

  Investor
 • Wysyłanie kodu potwierdzającego SMS w celu dokonania wypłaty lub wpłaty

  Oferujemy najwyższy rodzaj zabezpieczeń w celu dokonania wypłaty środków. Hakerzy nie będą w stanie ukraść wpłaconych lub zarobionych środków, ponieważ za każdym razem, gdy chcesz wypłacić środki, otrzymasz SMS-a z kodem potwierdzającym, który należy wpisać w specjalnym formularzu w Obszarze Członkowskim. Dlatego nawet jeśli hakerzy zdołali w jakiś sposób ukraść, odgadnąć lub zhakować hasło do Twojego Obszaru Członkowskiego, nie będą w stanie wypłacić środków. A na czas odebrany SMS pozwoli Ci na zmianę hasła i skontaktowanie się ze Wsparciem Technicznym.

 • Wysyłanie SMS-a odnośnie uwierzytelnienia w Obszarze Człoknowskim

  Za każdym razem, gdy logujesz się do Obszaru Członkowskiego, otrzymasz SMS-a na swój telefon. Jeśli hakerzy zdołali w jakiś sposób odkryć hasło do Twojego Obszaru Członkowskiego, zaraz się o tym dowiesz. Zwracamy uwagę, że tej usługi nie można aktywować łącznie z usługą "Zaloguj się na Konto Osobiste używając swojego kodu SMS".

 

Dwuetapowe uwierzytelnienie jest usługą bezpłatną.

Aby przeciwdziałać problemom, które możesz mieć w razie zagubienia swojego telefonu komórkowego, proponujemy weryfikację swojego paszportu i danych adresowych.