Oficjalny sponsor wielokrotnego mistrza LKL BC Žalgiris

Dwuetapowe uwierzytelnienie

DWUETAPOWE UWIERZYTELNIENIE
Chroń swoj Obszar Członkowski
za pomocą telefonu komórkowego!

Dwuetapowe uwierzytelnienie to doskonała możliwość zabezpieczenia swojego Obszaru Członkowskiego nawet jeśli ktoś włamał się na Twój e-mail. Oferujemy możliwość wzmocnienia bezpieczeństwa Twojego Obszaru Członkowskiego i ochrony Twoich osobistych informacji i środków przed hakerami dzięki SMS-om i kodom zapasowym.

 • Zaloguj się do swojego Obszaru Członkowskiego używając kodu SMS

  Po wprowadzeniu hasła, odbierzesz wiadomość SMS na swój telefon komórkowy. Na SMS otrzymasz 5-cyfrowy kod potwierdzenia, aby zalogować się do swojego Obszaru Członkowskiego. Każdy kod jest unikalnym, losowym kodem. Pozwoli Ci to uniknąć włamań hakerów.

 • Zaloguj się do swojego Obszaru Członkowskiego za pomocą kodu zapasowego

  Jeśli nie możesz udostępnić swojego telefonu komórkowego, możesz korzystać z wygenerowanych kodów zapasowych. Kody zapasowe można przechowywać w e-formiacie lub na papierze, na przykład w portfelu. Kody zapasowe są ważne tylko do logowania się do Obszaru Członkowskiego. W celu wypłacenia środków będziesz potrzebować potwierdzenia SMS-em. Jeśli korzystasz z kodów zapasowych, ponieważ zgubiłeś swój telefon komórkowy, powinieneś skontaktować z się z naszym zespołem Wsparcia Technicznego. Każdy kod jest unikalny i można go tylko raz użyć.

  Aby włączyć tę usługę, należy:

  1. Zalogować się do " Obszaru Członkowskiego " RoboMarkets i wybrać stronę "Weryfikacja SMS" z działu "Profil". Zaznacz "Autoryzacja konta osobistego za pomocą kodu wysłanego w wiadomości SMS".

  2. Wybierz stronę "Dwuetapowe uwierzytelnienie" z działu "Profil" w Obszarze Członkowskim.

  3. W formularzu "Autoryzacja kodu zapasowego" kliknij "Generuj".

  4. Możesz zapisać swoje kody zapasowe w pliku klikając "Zapisz do pliku" lub wydrukować je klikając "Drukuj".

  5. Po zakończeniu wszystkich potrzebnych czynności, Twoje kody zapasowe będą dostępne na stronie " Autoryzacja w dwóch krokach " w Obszarze Członkowskim. Tam możesz wyświetlić liczbę nieużytych kodów i wygenerować nowe kody, jeśli to konieczne.

  Investor
 • Wysyłanie kodu potwierdzającego SMS w celu dokonania wypłaty lub wpłaty

  Oferujemy najwyższy rodzaj zabezpieczeń w celu dokonania wypłaty środków. Hakerzy nie będą w stanie ukraść wpłaconych lub zarobionych środków, ponieważ za każdym razem, gdy chcesz wypłacić środki, otrzymasz SMS-a z kodem potwierdzającym, który należy wpisać w specjalnym formularzu w Obszarze Członkowskim. Dlatego nawet jeśli hakerzy zdołali w jakiś sposób ukraść, odgadnąć lub zhakować hasło do Twojego Obszaru Członkowskiego, nie będą w stanie wypłacić środków. A na czas odebrany SMS pozwoli Ci na zmianę hasła i skontaktowanie się ze Wsparciem Technicznym.

 • Wysyłanie SMS-a odnośnie uwierzytelnienia w Obszarze Człoknowskim

  Za każdym razem, gdy logujesz się do Obszaru Członkowskiego, otrzymasz SMS-a na swój telefon. Jeśli hakerzy zdołali w jakiś sposób odkryć hasło do Twojego Obszaru Członkowskiego, zaraz się o tym dowiesz. Zwracamy uwagę, że tej usługi nie można aktywować łącznie z usługą "Zaloguj się na Konto Osobiste używając swojego kodu SMS".

 

Dwuetapowe uwierzytelnienie jest usługą bezpłatną.

Aby przeciwdziałać problemom, które możesz mieć w razie zagubienia swojego telefonu komórkowego, proponujemy weryfikację swojego paszportu i danych adresowych.

Zadaj pytanie

Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadaj pytanie i otrzymaj na nie odpowiedź online!

Wejdź do czatu
Zadaj pytanie