Optymalizacja warunków handlowych oraz zmiany w kwotowaniu

28.09.2016 / 12:10

Drodzy Klienci i Partnerzy!

Informujemy, że z powodu dużej popularności kont MetaTrader5 ECN NDD i znacznego zainteresowania tymi kontami, Firma zdecydowała wykorzystać nazwy instrumentów handlowych dla tych kont w standardowym formacie (bez końcówki ".e").

Aby zwiększyć funkcjonalność kont ECN NDD MT5 i uprościć pracę z Expert Advisors oraz usługą sygnałów, planujemy wprowadzić następujące zmiany dla tego rodzaju kont:

Po zamknięciu rynku w piątek, 30 września 2016:


  • Wszystkie pozycje na kontach MT5 demo, otwarte na instrumentach z tickerem bez końcówki lub z końcówkami ".e" i ".f" zostaną zamknięte w ostatniej cenie rynkowej.
  • Otwieranie kont MT5 Demo Fix i MT5 Demo ECN-FixSpread NDD nie będzie dostępne. Konta tego rodzaju, otwarte wcześniej, zostaną zmienione na konta Demo ECN NDD MT5.

W poniedziałek, 3 października 2016:


  • Wszystkie instrumenty na platformie MT5 bez końcówek zostaną zmienione na tryb realizacji rynkowej ze zmiennym spreadem. Te instrumenty nadal będą dostępne do handlu na kontach ECN NDD MT5.
  • Pozycje na kontach ECN NDD MT5 zostaną zmienione na instrumenty z tickerami bez końcówek. Konta Fix-Standard MT5 zostaną zmienione na konta ECN NDD MT5. Otwieranie kont Fix-Standard MT5 nie będzie dostępne.
  • Pozycje na kontach Fix-Cen MT5 będą zmienione na instrumenty z końcówką ".m". Konta Fix-Cent MT5 zostaną zmienione na konta ProCent MT5. Otwieranie kont Fix-Cent MT5 nie będzie dostępne.
  • Pozycje na kontach ECN-FixSpread NDD MT5 będą zmienione na instrumenty z tickerami bez końcówek. Konta ECN-FixSpread NDD MT5 zostaną zmienione na konta ECN NDD MT5. Otwieranie kont ECN-FixSpread NDD MT5 nie będzie dostępne.
  • Przed otwarciem rynku wszystkie instrumenty z zerowym spreadem (*.z) na wszystkich serwerach będą zmienione na tryb "Tylko Zamknięcie".

Po zamknięciu rynku w piątek, 7 października 2016:


  • Wszystkie pozycje dla instrumentów z zerowym spreadem (*.z) na wszystkich serwerach będą zmienione na standardowe instrumenty. Opłata zostanie zwrócona. Handel instrumentami z zerowym spreadem nie będzie dostępny.

Prosimy wziąć pod uwagę te zmiany podczas planowania swojej aktywności handlowej. Zalecamy dostosować ustawienia Expert Advisors i zmodyfikować otwarte pozycje i zlecenia oczekujące w tym czasie.

Z poważaniem,
RoboForex