RoboMarkets dodaje 500 instrumentów do R StocksTrader, w tym udziały ułamkowe.

23.11.2021 / 10:59

Szanowni Klienci i Partnerzy,

Firma RoboMarkets zaktualizowała platformę R StocksTrader, która teraz oferuje ponad 500 nowych instrumentów do handlu, w tym udziały ułamkowe i CFD na akcje amerykańskich brazylijskich, brytyjskich i europejskich spółek.

Dostęp do handlu udziałami ułamkowymi pozwoli klientom nabywać zarówno pełne, jak i "okrojone" akcje, reprezentujące część udziału. Przykładowo, klient może kupić 1,5 akcji Amazona lub Netflixa. Jednocześnie minimalny wolumen udziałów do nabycia pozostaje niezmieniony - 1 udział.

Dlaczego udziały ułamkowe są tak wygodne?

Udziały ułamkowe

Udziały ułamkowe kosztują mniej niż udziały pełne i jest to doskonała okazja do inwestowania w papiery wartościowe za mniejsze pieniądze.

Wydajność udziałów ułamkowych

Udziały ułamkowe umożliwiają klientom dywersyfikację portfela inwestycyjnego poprzez nabywanie udziałów ułamkowych dla większej liczby spółek.

Inne aktualizacje dla R StocksTrader:

  • Nowe kontrakty CFD na amerykańskie, brazylijskie i europejskie akcje, w tym tak popularne instrumenty jak Lucid Group Inc (LCID), Rivian Automotive Inc (RIVN), Udemy Inc. (UDMY) i nie tylko.

  • 8 dodatkowych języków: duński, włoski, holenderski, norweski, rumuński, fiński, francuski i szwedzki.

  • Ulepszona aplikacja mobilna: zwiększone bezpieczeństwo, bezpośredni dostęp do wpłat/wypłat środków oraz rejestracja kont handlowych.

Oprócz nowych aktywów platforma R StocksTrader oferuje możliwość inwestowania w ponad 12 000 instrumentów handlowych, w tym ponad 3000 rzeczywistych akcji, takich jak Amazon, Apple, Facebook i Tesla

Zawsze staramy się dostarczać wysokiej jakości usługi, dodawać nowe instrumenty i aktualizować funkcjonalność platformy. Z tego powodu prowizja za handel akcjami i CFD na akcje została zepchnięta na konkurencyjny poziom. Zaktualizowane warunki dotyczące prowizji znajdują się na stronie "R StocksTrader".

Zacznij handlować udziałami ułamkowymi i innymi popularnymi instrumentami już R StocksTrader dzisiaj!

Pozdrawiamy,
zespół RoboMarkets