RoboMarkets Centrum analiz

Dostęp do wszystkich materiałów analitycznych i instrumentów handlowych w jednym miejscu.

 • Darmowa subskrypcja.
 • Nieograniczony czas subskrypcji.
 • Tylko dla klientów RoboMarkets.
 
 •  

  Kompaktowość

  Brak zbędnych danych - tylko ważne treści, krótkie filmiki, wykresy i statystyki.

 •  

  Interakcyjność

  Łatwość w użytkowaniu dzięki filtrom i elastycznym opcjom dostosowywania

 •  

  Niezależność

  Wystarczy przeglądarka i internet - nie trzeba żadnych dodatkowych rozszerzeń, widżetów czy aplikacji.

 •  

  Dostępne w wielu językach

  Usługa działa w 13 językach.

Przyjazny dla użytkownika i intuicyjny interfejs

Klienci RoboMarkets otrzymują darmowy dostęp do obszernego zestawu narzędzi analitycznych, które pomogą im zawsze śledzić finansowe wydarzenia rynkowe.

KanałSygnałyWideoKalendarzEdukacjaNarzędzia finansowe

Kanał

Nie chcesz tracić czasu na wyszukiwanie i interpretowanie ważnych wiadomości oraz na wykonywanie analiz fundamentalnych i technicznych? Tygodniowe recenzje, kluczowe wiadomości ekonomiczne, ogólne przeglądy rynkowe, analiza fal, prognozy Chmury Ichimoku i zniesień Fibonacciego są dostępne w dziale "Kanał".

Kanał

Sygnały wskaźnika technicznego

Korzystaj z wykresu nastrojów rynkowych i sygnałów od różnych wskaźników technicznych, takich jak Wstęgi Bollingera, Ichimoku, MA10, MA20, MA50, MA100, MACD, Stochastic, Williamsa i ZigZag, które wyświetlane są w przejrzystym formacie tabelki i dostępne są w 7 ramach czasowych (od M1 do dziennego). Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać odpowiedni instrument.

Sygnały wskaźnika techniczneg

Recenzje wideo

Nie lubisz czytać przeglądów lub nie masz na to czasu? To żaden problem! Zawsze możesz oglądać krótkie recenzje wideo z prognozami dla głównych instrumentów handlowych. Możesz obejrzeć cały filmik lub tylko jego najciekawsze części.

Recenzje wideo

Kalendarz ekonomiczny

Harmonogram sesji handlowej, daty ustalania rejestrów dla czołowych firm na świecie, stopy procentowe banków, kalendarz świąt, makroekonomiczny kanał informacyjny, kalendarz ekonomiczny i globalne wskaźniki ekonomiczne. W tym dziale znajdziesz zestaw aktualnych wskaźników i danych fundamentalnych, w tym wiadomości rynkowe z opcją filtrowania i wyszukiwania.

Kalendarz ekonomiczny

Materiały edukacyjne

Ten dział oferuje gotowe do użycia strategie handlowe (krótko- i długoterminowe), filmy edukacyjne i mnóstwo innych przydatnych treści wideo od MetaQuotes, oferujących wgląd w sygnały, advisors i hosting.

Materiały edukacyjne

Narzędzia finansowe

Wykres zmienności historycznej, obliczanie możliwych pivotów i zniesień Fibonacciego, informacje na temat amerykańskich stóp procentowych w przystępnym formacie danych, który pomoże ci zaoszczędzić czas.

Narzędzia finansowe