Oficjalny sponsor wielokrotnego mistrza LKL BC Žalgiris

Wpłata bez opłat

Dla naszych klientów prowizja za doładowanie konta w jakikolwiek sposób zawsze wynosi 0%. RoboMarkets w całości wyrównuje wszelkie koszty wpłaty środków. Wybieraj system płatniczy na zasadzie wygody, a nie oszczędności.

Założyć i zasilić konto

RoboMarkets realizuje następujące system rekompensaty prowizji:

Z kwoty, którą wpłacasz na swoje konto handlowe, jest pobierana prowizja systemu płatniczego. Jednak podczas przetwarzania zgłoszenia kwota jest rekompensowana i zwracana na konto. Nie zauważysz żadnych opóźnień lub niedogodności: płatność zostaje zaliczona w całości i natychmiastowo. W historii płatności zobaczysz, że kwota płatności została przekazana oddzielnie. W przypadku tego typu rekompensaty RoboMarkets nie narzuca żadnych wymogów dotyczących wykorzystania powyższego bonusu. Dla wszystkich naszych klientów koszt zdeponowania środków zawsze wyniesie 0%. RoboMarkets w całości wyrównuje wszelkie koszty wpłaty środków na rachunek handlowy. Wybieraj system płatniczy tak aby był dla Ciebie najwygodniejszy, niekoniecznie najtańszy.

Wpłata bez opłat

Przykład: Wpłaciłeś 500 USD za pomocą systemu płatniczego WebMoney. Realna prowizja tego systemu płatniczego wynosi 0,8% przelewanych środków, czyli dokładnie 4 USD. W chwili zaksięgowania płatności, potrącona prowizja zostanie wyrównana i na Twoje konto wpłynie pełna kwota 500 USD.

Zadaj pytanie

Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadaj pytanie i otrzymaj na nie odpowiedź online!

Wejdź do czatu
Lub wpisz numer telefonu w poniższym formularzu, a my do Ciebie odzwonimy jak najszybciej.
Odzwoń
Zadaj pytanie