Portfel RoboMarkets

Portfel RoboMarkets jest usługą wielowalutową, dzięki czemu można wypłacić środki o różnego rodzaju danych jak też rozdzielać je między inne konta handlowe posługując się przelewem wewnętrznym.

"Portfel RoboMarkets" - funkcje usługi.

  • Zarządzanie ryzykiem- twoje środki będą chronione przed ryzykiem, które się wiąże z otwartymi pozycjami na koncie.

  • Gromadzenie zysku - możesz wypłacić dochody ze wszystkich kont handlowych do Portfela.

  • Szybkie i niezawodne przelewy - możesz szybko wypłacić środki z Portfela na każde z kont handlowych kiedykolwiek w zależności od okoliczności.

  • Skuteczność - nie będziesz obciążony kosztami prowizyjnymi za wypłaty środków z portfela.

  • Bezpieczeństwo - wszystkie środki z twojego portfela będą przechowywane na osobnych kontach w największych bankach Wielkiej Brytanii i Europy.

Jak działa portfel RoboMarkets

W ramach tej samej usługi płatności zostaje otwarte kilka kont handlowych o zróżnicowanych walutach bazowych (USD, EUR, CHF, GBP, PLN, GOLD). Fundusze będą wpłacane/wypłacane w żądanej walucie poprzez dostępne w obszarze członkowskim systemy płatnicze. Za pomocą przelewów wewnętrznych można dokonać dystrybucji środków pomiędzy kontami handlowymi oraz zgromadzić uzyskany ze wszystkich usług firmy dochód: RoboMarkets, CopyFX, RAMM, and R Trader.

Jak otworzyć portfel RoboMarkets?

Dla wszystkich nowych klientów  portfel jest automatycznie otwierany podczas rejestracji członków strefy.

W przypadku posiadania dostępu do obszaru członkowskiego należy wysłać żądanie ze strony "Portfel RoboMarkets" aby aktywować swój portfel.