Oficjalny sponsor wielokrotnego mistrza LKL BC Žalgiris

Wszystkie Usługi

Wyjątkowe warunki do handlu DE30

Od 1 marca do 31 maja, 2019, RoboForex poprawia warunki handlowe dla DE30, indeksu zawierającego notowania 30 największych firm z Niemiec i opisującego dynamikę rozwoju niemieckiej gospodarki. Podczas trwania oferty spread dla indeksu będzie zmniejszony 2,8 razy, podczas gdy prowizja dla doświadczonych traderów z kontami ECN-Pro wynisie 10 razy mniej. To tylko część zmian, jakie planujemy!

Inwestuj w DE30Czytaj więcej

Poprawione warunki handlowe dla indeksów

Inwestuj w indeksy z najbardziej konkurencyjnymi warunkami: od 1 marca do 31 maja, 2019, RoboMarkets zmniejsza minimalną wartość lota i wolumenu step 10-krotnie, a także prowizję na kontach ECN-Pro i Prime! Zaktualizowane warunki do handlu indeksami są dostępne w terminalach MetaTrader 4 i MetaTrader 5 oraz na urządzeniach mobilnych z systemem iOS/Android.

Inwestuj w indeksyCzytaj więcej

Darmowa wypłata środków

Wypłacaj środki bez opłat dwa razy w miesiącu! W pierwszy i trzeci wtorek każdego miesiącu firma RoboMarkets rekompensuje swoim klientom opłaty za wypłatę środków.

Czytaj więcej

Doładowanie konta handlowego bez prowizji

DDla naszych klientów prowizja za doładowanie konta w jakikolwiek sposób zawsze wynosi 0%. RoboMarkets w całości wyrównuje wszelkie koszty wpłaty środków. Wybierz najwygdniejszy dla Ciebie system płatności, niekoniecznie najtańszy.

Gelder einzahlenCzytaj więcej

Serwer VPS

Zdalny serwer handlowy VPS umożliwi Ci korzystanie z twojego Expert Advisor w łatwy i szybki sposób, zapewniając połączenie z terminalem 24/7. Możesz korzystać z VPS przy użyciu dowolnego urządzenia mobilnego.

Zamów serwer VPSDowiedz się więcej

Autowypłata środków

Chcesz wypłacić swoje zyski w minutę? Firma RoboMarkets szanuje Twój czas i dlatego aż do 70% zleceń wypłat składanych przez klientów przetwarzane są automatycznie. Twoje zlecenie wypłaty może zostać przetworzone nie tylko w godzinach pracy, ale również w nocy, weekendy czy święta.

Dowiedz się więcej