Aktywa RoboMarkets

Klienci RoboMarkets uzyskują dostęp do szerokiego zakresu instrumentów finansowych. Wybierz rynek, który najbardziej przyciąga twoją uwagę lub dodaj kilka różnych aktywów do swojego portfela inwestycyjnego.

 • Akcje

  Kupuj papiery wartościowe i miej udział w zyskach i aktywach największych amerykańskich firm lub handluj kontraktami CFD na akcje przedsiębiorstw z Wielkiej Brytanii, Niemiec, USA i Szwajcarii.

 • ETF

  ETF to pula aktywów (akcje, obligacje, złoto itp.), która jest przedmiotem obrotu jako jedna akcja. Ten instrument pozwala inwestować na światowych rynkach akcji przy minimalnych kosztach.

 • Towary

  Kawa, cukier, bawełna i inne towary są bardzo poszukiwane w handlu od kilku tysięcy lat i nadal są bardzo popularne. Handluj popularnymi funduszami ETF na produkty rolne za pośrednictwem platformy oferującej wiele aktywów R StocksTrader firmy RoboMarkets.

 • Metale

  Metale są kluczowym elementem ogólnoświatowego systemu finansowego. Inwestycje w złoto i srebro mogą pomóc chronić twoje aktywa przed inflacją. RoboMarkets oferuje ponad 20 instrumentów do handlu ETF na aluminium, iryd, miedź, nikiel, platynę i inne metale.

 • Energie

  Inwestuj w olej opałowy, gaz ziemny, etanol i ropę naftową, a także handluj ETF i CFD na popularne energie. Ten rynek od wielu lat pozostaje bardzo obiecujący i wciąż przyciąga wielu nowych inwestorów.