MetaTrader 5

Jeden z najlepszych terminali handlowych na rynku

MetaTrader 5 to nowoczesna platforma handlowa, która jest w stanie sprostać stale rosnącym potrzebom i wymaganiom traderów.

Łączy w sobie zaawansowane technologi realizacji zleceń i przetwarzania rozproszonego, przez co zapewnia doskonałą możliwość implementowania najbardziej ambitnych pomysłów handlowych. Platforma MT5, obsługująca wiele aktywów, oferuje model zarządzania zleceniami typu hedging, który pozwala otwierać szereg pozycji dla każdego instrumentu, w tym pozycje wielokierunkowe.

 • 4 rodzaje realizacji zleceń
 • Tester wielowątkowości
 • Głębokość rynku
 • 6 rodzajów zleceń oczekujących
 • Rynek MetaTrader

  Wygodny i niezawodny sklep online, gdzie dostępnych jest ponad 1 500 robotów expert advisors i wskaźników technicznych.
 • Elastyczny system handlowania

  Na platformie MT5 możesz wybrać system netting lub hedging. Segregacja zleceń i transakcji oraz głębokość rynku są również dostępne dla Ciebie.
 • Handel algorytmiczny

  W MQL5, specjalistycznym środowisku programowania, możesz samemu tworzyć, modyfikować i testować roboty handlowe.
 • Wirtualny hosting

  Wynajem wirtualnego hostingu do pracy 24/7 robotów handlowych i subskrypcji sygnałów handlowych bezpośrednio z terminala MT5 za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Pobierz MetaTrader 5 na swoje urządzenie mobilne

Aplikacja mobilna MetaTrader 5 pozwala handlować z dowolnego urządzenia mobilnego, gdziekolwiek się znajdujesz na świecie.

Tak jak wersja desktopowa, terminal mobilny wspiera zarówno system netting, jak i hedging, w tym głębokość rynku, wszystkie rodzaje operacji handlowych, ponad 30 wskaźników technicznych, 24 obiekty analityczne i nie tylko.

Możesz pobrać MT5 na swoje urządzenie mobilne i handlować ze swojego smartfona lub tabletu, gdziekolwiek się znajdujesz.

Użyj terminalu sieciowego MetaTrader 5

Z myślą o traderach, którzy preferują być stale w ruchu, MetaQuotes stworzyło terminal sieciowy MetaTrader 5. Wersja sieciowa zawiera wszystkie funkcje i opcje, co wersja desktopowa, dlatego pozwala Ci śledzić swoje pozycje i dokonywać szybkich decyzji handlowych, w zależności od globalnej sytuacji na rynku w danym momencie.

Jeśli nie chcesz pobierać terminalu MT5 na swój komputer, po prostu otwórz wersję sieciową. Aby uruchomić wersję sieciową MetaTrader 5, potrzebujesz jedynie połączenia internetowego, przeglądarki oraz hasła do swojego konto handlowego w RoboMarkets.

Pobierz MetaTrader 5 na swój komputer

MT5 można łatwo pobrać i zainstalować na systemie Windows, bez konieczności dodatkowych programów czy narzędzi. MetaTrader 5 może być również zainstalowane na Linuxie czy Mac OS.

Download MetaTrader 5 to your PC

Rynek MetaTrader

Rynek MetaTrader to specjalna platforma do kupowania robotów handlowych, wskaźników i innych aplikacji z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Roboty/wskaźniki są dostępne do użytku zaraz po dokonaniu płatności. Każdy produkt na Rynku zawiera darmową wersję demo, aby można było go przetestować przed zakupem. Co więcej, dostępny jest ogromny wybór darmowych programów dla traderów.

Czytaj więcej