MetaTrader 5

Jeden z najlepszych terminali handlowych na rynku

MetaTrader 5 to nowoczesny terminal handlowy, który spełnia stale rosnące potrzeby i wymagania traderów. Łączy w sobie zaawansowaną technologię realizacji zleceń oraz obliczenia rozproszone zapewniając w ten sposób doskonałą możliwość implementowania najbardziej ambitnych pomysłów handlowych. Ten terminal jest doskonałym rozwiązaniem dla traderów, którzy cenią sobie szybkość i niezawodność podczas pracy z robotami handlowymi.

 • 4 rodzaje realizacji zleceń
 • Tester wielowątkowy
 • Głębokość rynku
 • 6 rodzajów zleceń oczekujących
 • Rynek MetaTrader

  Wygodny i niezawodny sklep online, gdzie dostępnych jest ponad 1 500 robotów expert advisors i wskaźników technicznych.
 • Elastyczny system handlowy

  W MT5 możesz wybrać systemy netting lub hedging. Segregacja zleceń i transakcji oraz Głebokość Rynku są również dostępne.
 • Handel algorytmiczny

  W MQL5, specjalnym środowisku programowym, możesz samemu tworzyć, modyfikować i testować roboty handlowe.
 • Wirtualny hosting

  Wynajmowanie wirtualnego hostingu w celu korzystania z robotów handlowych 24/7 oraz subskrypcji sygnałów handlowych bezpośrednio z terminalu za pomocą tylko kilku kliknięć.

Terminal mobilny
MetaTrader 5

Aplikacja mobilna MetaTrader 5 pozwala ci handlować przy użyciu dowolnego urządzenia mobilnego (z systemem operacyjnym iOS i Android) skądkolwiek jesteś na świecie i w dowolnym czasie. Tak jak w przypadku wersji desktop, terminal mobilny wspiera zarówno systemy netting jak i hedging, zawiera Głębokość Rynku, wszystkie rodzaje operacji handlowych, ponad 30 wskaźników handlowych, 24 funkcje analityczne, i nie tylko.

Terminal internetowy
MetaTrader 5

Z myślą o traderach, którzy wolą być w ruchu, MetaQuotes stworzyło terminal internetowy MetaTrader 5. Wersja internetowa zawiera wszystkie funkcje i opcje wersji desktop, pozwalając śledzić swoje pozycje i podejmować szybkie działania handlowe w zależności od sytuacji rynkowej w danym momencie. Aby uruchomić terminal internetowy MetaTrader 5, będzie potrzebne połączenie internetowe, przeglądarka oraz hasło do swojego konta handlowego w RoboMarkets.

Rynek MetaTrader

Rynek MetaTrader to specjalna platforma do kupowania robotów handlowych, wskaźników i innych aplikacji o dużym poziomie zabezpieczeń. Roboty/wskaźniki mogą być użyte od razu po zakupie. Wszystkie produkty na platformie Rynek mają darmową wersję demo, więc możesz je przetestować przed zakupem. Co więcej, traderzy mają dostęp do dużej ilości darmowego oprogramowania.

Czytaj więcej