Konta Prime:zaawansowane warunki dla klientów RoboMarkets

  • Realizacja Rynkowa
  • Minimalny spread od 0 pipsów
  • Przeciętny spread (EURUSD) - 0.3 pipsa
Więcej

0% prowizji za zasilenie konta

RoboMarkets pokrywa wszelkie koszty: gdy nasi klienci dokonują depozytu na swoich kontach handlowych, prowizja zawsze wynosi 0%.

Dowiedz się więcej
Handel na rynku Forex niesie za sobą wysokie ryzyko, którego skutkiem może być utrata całego depozytu.
  • Pierwszy depozyt
  • Rodzaj realizacji
  • Spready
  • Instrumenty
  • Platformy

Platformy Handlowe

  • MetaTrader4

    Mobilna i desktopowa wersja przeglądarki

    Najpopularniejsza platforma do handlu na rynku forex z ogromną ilością materiałów informacyjnych, robotów handlowych i wskaźników.

    • 3 rodzaje realizacji zleceń
    • 9 ram czasowych dla wykresów
    • 50 zintegrowanych wskaźników do analizy technicznej
    • Różne rodzaje zleceń
  • MetaTrader5

    Mobilna i desktopowa wersja przeglądarki

    Najnowsza wersja platformy MetaTrader z możliwością wyboru systemu netting lub hedging.

    • 4 rodzaje realizacji zleceń
    • Wielowalutowy tester
    • Głębokość rynku
    • 6 rodzajów zleceń oczekujących

Platforma Handlowa RoboMarkets

  • RoboForex WebTrader i RoboForex MobileTrader

    Mobilna i desktopowa wersja przeglądarki

    RoboMarkets przedstawia MobileTrader i WebTrader, autorskie platformy, bardziej elastyczne i nowocześniejsze alternatywy dla platform desktopowych.

    • Możliwość handlowania przy użyciu przeglądarki na dowolnym urządzeniu mobilnym z systemem iOS lub Android.
    • Ta sama funkcjonalność jak w przypadku platform desktopowych.
    • Kontrola nad każdą pozycją, gdziekolwiek jesteś na świecie.
  • Akcje RoboForex

    Wersje przeglądarek

    Platforma z wieloma aktywami i zaawansowanymi narzędziami do analizy technicznej oraz najszybsze wykresy finansowe w branży.

    • Ponad 8 700 akcji, indeksów, FX i ETF-y.
    • Minimalny depozyt wynosi 100 USD.
    • Wyjątkowy konstruktor robotów handlowych, który nie wymaga żadnych umiejętności programowania.
Centrum Platform Handlowych

Ekskluzywne platformy transakcyjne

RoboForex przedstawia MobileTrader i WebTrader, autorskie platformy, bardziej elastyczne i nowocześniejsze alternatywy dla platform desktopowych.

Download on the App StoreGet it on Google Play

Bezpieczeństwo twoich środków

RoboMarkets postępuje zgodnie z europejskimi przepisami i spełnia bieżące wymogi w celu ochrony Twojej aktywności handlowej z nami.

Zacznij Handlować Już Teraz

7 Klas Aktywów

Uzyskaj dostęp do największych, globalnych rynków z pomocą kont RoboMarkets i platform.

  • Forex

    RoboMarkets oferuje niezawodny i przejrzysty dostęp do handlu ponad 40 parami walutowymi.

    Korzyści forex
    • Instytucjonalne spready od 0 pipsa
    • Platformy MetaTrader4, MetaTrader5 i R Trader
    • Najszybsza realizacja
  • Akcje

    Ponad 8 700 amerykańskich, szwajcarskich i niemieckich akcji dostępnych na platformie R Trader.

    Korzyści akcji
    • Minimalny depozyt wynosi 100 USD
    • Platforma R Trader
    • Darmowe, bieżące dane online z giełdy papierów wartościowych
  • Indeksy

    Indeks często jest postrzegany jako portfolio akcyjne, które reprezentuje pewien rynek lub sektor rynkowy.

    Korzyści indeksów
    • Małe spready bez dopłat
    • Platformy MetaTrader4 i R Trader
    • Ponad 10 instrumentów
  • ETF-y

    Dołącz do handlu ETF-ami, gdzie zarządzane są aktywa warte ponad 3 biliony USD.

    Korzyści ETF-ów
    • Minimalny depozyt wynosi 100 USD
    • Platforma R Trader
    • Wydarzenia firmowe są automatycznie wspierane i organizowane
  • Towary Miękkie

    Wypróbuj handel ETF-ami na towarach miękkich, takich jak kakao, kukurydza, kawa, soja, cukier, owoce czy pszenica.

    Korzyści towarów miękkich
    • Minimalny depozyt wynosi 100 USD
    • Platforma R Trader
    • Ponad 100 instrumentów
  • Towary Energetyczne

    Wypróbuj handel kontraktami CFD i ETF-ami na towarach energetycznych, takich jak gaz ziemny, ropa, olej opałowy i etanol.

    Korzyści towarów energetycznych
    • Niskie spready
    • Platformy MetaTrader4 i R Trader
    • Doskonały wybór dla handlu intraday
    • Minimalny depozyt - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
  • Metale

    Wypróbuj handel kontraktami CFD i ETF-ami na metalach szlachetnych, takie jak złoto, srebro, paladium i platyna, jak również pary Złoto/USD i Srebro/USD.

    Korzyści metali
    • Możliwość zabezpieczenia się przed ryzykiem w przypadku niestabilności politycznej lub osłabienia dolara.
    • Platformy MetaTrader4, MetaTrader5 i R Trader
    • Minimalny depozyt - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP

Gdy nasi klienci wpłacają środki na swoje konta handlowe, nie naliczana jest żadna prowizja, ponieważ firma RoboMarkets pokrywa wszelkie koszty związane z depozytami. Wybierz system płatniczy zgodnie ze swoimi preferencjami, a nie opłacalnością.

Co więcej, RoboMarkets oferuje swoim klientom możliwość wypłacenia środków bez prowizji dwa razy w miesiącu.

  • Żądanie wypłaty jest przetwarzane
    w mniej niż minutę
  • System działa 24/7
  • Prosty, niezawodny i szybki

Ponad 20 metod wpłacenia środków

Inwestuj w rynek forex

  • CopyFX

    Dla prostych, krótkoterminowych inwestycji

    • 1 000 traderów do wyboru
    • Szczegółowe statystyki dotyczące rezultatów handlowych tradera
    • Możliwość anulowania subskrypcji w dowolnym momencie

    Platforma CopyFX została stworzona dla tych traderów, którzy poszukują prostej i wygodnej metody inwestowania środków.

    Dowiedz się więcej
  • RAMM

    Dla profesjonalistów od rynków finansowych

    • Poprawiony system zarządzania ryzykiem
    • Prosta i wygodna optymalizacja zysków i strat
    • Inwestorzy płacą wyłącznie, gdy otrzymają zysk

    Wyjątkowa platforma inwestycyjne, RAMM, pomaga zarówno w kopiowaniu transakcji jak i utrzymywaniu pełnej kontroli nad możliwym ryzykiem.

    Dowiedz się więcej

Analizy Rynkowe RoboMarkets

RoboMarkets: nowy etap w rozwoju RoboForex (CY) Ltd
RoboForex (CY) Ltd, europejski broker, ogłasza zmianę marki na RoboMarkets.
Zmiany w harmonogramie handlowym w trakcie Świąt i Nowego Roku
Harmonogram handlowy ulegnie zmianie podczas Świąt i Nowego Roku od 25 grudnia, 2017, do 8 stycznia, 2018.
RoboForex poprawia warunki handlowe dla kontraktów CFD na indeksy i ropę
Handluj kontraktami CFD na indeksy i ropę w RoboForex na dogodniejszych warunkach.

Kalendarz zdarzeń ekonomicznych

Zobacz pełny kalendarz
Loading...

Ekskluzywne Analizy Rynkowe

  • Claws & Horns, niezależna organizacja, która zapewnia brokerom zestaw niezbędnych narzędzi analitycznych.

  • FxWirePro™ zajmuje czołowe miejsce wśród firm zajmujących się analizami finansowymi zapewniając dane w czasie rzeczywistym uczestnikom FX z całego świata.

Notowania walut

Waluta
ZnakBidAskSpread
AUDUSD0.797980.798010.3
GBPCHF1.334761.335032.7
GBPJPY153.575153.5911.6
GBPUSD1.386051.386151.0
EURCHF1.177691.177831.4
EURGBP0.882210.882401.9
EURJPY135.499135.5060.7
EURUSD1.222911.222940.3
NZDUSD0.727300.727380.8
USDCAD1.249171.249250.8
USDCHF0.963010.963100.9
USDJPY110.799110.8040.5
Metale
ZnakBidAskSpread
XAGUSD16.99617.0273.1
XAUUSD1331.241331.4319.0
CFD
ZnakBidAskSpread
BRENT68.8068.833.0
WTI63.4663.515.0

Broker z prestiżowymi nagrodami

Firma RoboForex (CY) Ltd, reprezentowana przez znak towarowy RoboMarkets, jest rozpoznawana przez najbardziej szanowanych ekspertów w branży finansowej.
Ponad 200 000 Kont Handlowych.

  • Best Investment
    Products
    2017
    London Forex Show
  • Best Retail
    Forex Broker
    2015
    Mena 15th Forex Show
  • The Best
    ECN Broker
    2015
    IAFT Awards
Dołącz do nas już teraz
Zadaj pytanie

Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadaj pytanie i otrzymaj na nie odpowiedź online!

Wejdź do czatu
Lub wpisz numer telefonu w poniższym formularzu, a my do Ciebie odzwonimy jak najszybciej.
Odzwoń
Zadaj pytanie