Inwestuj w
kryptowaluty

  • CFD na Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum, Litecoin i Ripple
  • Handel 24/7
  • We wszystkich terminalach handlowych
Czytaj więcej

Konta Prime:zaawansowane warunki dla klientów RoboMarkets

  • Realizacja Rynkowa
  • Minimalny spread od 0 pipsów
  • Przeciętny spread (EURUSD) - 0.3 pipsa
Więcej

0% prowizji za zasilenie konta

RoboMarkets pokrywa wszelkie koszty: gdy nasi klienci dokonują depozytu na swoich kontach handlowych, prowizja zawsze wynosi 0%.

Dowiedz się więcej

Zaawansowane inwestycje z europejskim brokerem

RoboMarkets oferuje komfortowe warunki do inwestowania: 2 dogodne platformy, przejrzyste warunki, tysiące traderów.

Inwestuj

Jak stworzyć robota handlowego w zaledwie 60 minut? Darmowe. Umiejętności programowania nie są potrzebne.

Czytaj więcej

Konta Cent: handel z małymi depozytami

Optymalne rozwiązanie do testowania nowych strategii lub robotów handlowych w rzeczywistych warunkach rynkowych z małymi depozytami.

Otwórz konto
Handel na rynku Forex niesie za sobą wysokie ryzyko, którego skutkiem może być utrata całego depozytu.
  • Pierwszy depozyt
  • Rodzaj realizacji
  • Spready
  • Instrumenty
  • Platformy

Platformy Handlowe

  • MetaTrader4

    Mobilna i desktopowa wersja przeglądarki

    Najpopularniejsza platforma do handlu na rynku forex z ogromną ilością materiałów informacyjnych, robotów handlowych i wskaźników.

    • 3 rodzaje realizacji zleceń
    • 9 ram czasowych dla wykresów
    • 50 zintegrowanych wskaźników do analizy technicznej
    • Różne rodzaje zleceń
  • MetaTrader5

    Mobilna i desktopowa wersja przeglądarki

    Najnowsza wersja platformy MetaTrader z możliwością wyboru systemu netting lub hedging.

    • 4 rodzaje realizacji zleceń
    • Wielowalutowy tester
    • Głębokość rynku
    • 6 rodzajów zleceń oczekujących

Platforma Handlowa RoboMarkets

  • RoboForex WebTrader i RoboForex MobileTrader

    Mobilna i desktopowa wersja przeglądarki

    RoboMarkets przedstawia MobileTrader i WebTrader, autorskie platformy, bardziej elastyczne i nowocześniejsze alternatywy dla platform desktopowych.

    • Możliwość handlowania przy użyciu przeglądarki na dowolnym urządzeniu mobilnym z systemem iOS lub Android.
    • Ta sama funkcjonalność jak w przypadku platform desktopowych.
    • Kontrola nad każdą pozycją, gdziekolwiek jesteś na świecie.
  • Akcje RoboForex

    Wersje przeglądarek

    Platforma z wieloma aktywami i zaawansowanymi narzędziami do analizy technicznej oraz najszybsze wykresy finansowe w branży.

    • Ponad 8 700 akcji, indeksów, FX i ETF-y.
    • Minimalny depozyt wynosi 100 USD.
    • Wyjątkowy konstruktor robotów handlowych, który nie wymaga żadnych umiejętności programowania.
Centrum Platform Handlowych

Ekskluzywne platformy transakcyjne

RoboForex przedstawia MobileTrader i WebTrader, autorskie platformy, bardziej elastyczne i nowocześniejsze alternatywy dla platform desktopowych.

Download on the App StoreGet it on Google Play

Bezpieczeństwo twoich środków

RoboMarkets postępuje zgodnie z europejskimi przepisami i spełnia bieżące wymogi w celu ochrony Twojej aktywności handlowej z nami.

Zacznij Handlować Już Teraz

8 Klas Aktywów

Uzyskaj dostęp do największych, globalnych rynków z pomocą kont RoboMarkets i platform.

  • Forex

    RoboMarkets oferuje niezawodny i przejrzysty dostęp do handlu ponad 40 parami walutowymi.

    Korzyści forex
    • Instytucjonalne spready od 0 pipsa
    • Platformy MetaTrader4, MetaTrader5 i R Trader
    • Najszybsza realizacja
    Dowiedz się więcej
  • Akcje

    Ponad 8 700 amerykańskich, szwajcarskich i niemieckich akcji dostępnych na platformie R Trader.

    Korzyści akcji
    • Minimalny depozyt wynosi 100 USD
    • Platforma R Trader
    • Darmowe, bieżące dane online z giełdy papierów wartościowych
    Dowiedz się więcej
  • Indeksy

    Indeks często jest postrzegany jako portfolio akcyjne, które reprezentuje pewien rynek lub sektor rynkowy.

    Korzyści indeksów
    • Małe spready bez dopłat
    • Platformy MetaTrader4 i R Trader
    • Ponad 10 instrumentów
    Dowiedz się więcej
  • ETF-y

    Dołącz do handlu ETF-ami, gdzie zarządzane są aktywa warte ponad 3 biliony USD.

    Korzyści ETF-ów
    • Minimalny depozyt wynosi 100 USD
    • Platforma R Trader
    • Wydarzenia firmowe są automatycznie wspierane i organizowane
    Dowiedz się więcej
  • Towary Miękkie

    Wypróbuj handel ETF-ami na towarach miękkich, takich jak kakao, kukurydza, kawa, soja, cukier, owoce czy pszenica.

    Korzyści towarów miękkich
    • Minimalny depozyt wynosi 100 USD
    • Platforma R Trader
    • Ponad 100 instrumentów
    Dowiedz się więcej
  • Towary Energetyczne

    Wypróbuj handel kontraktami CFD i ETF-ami na towarach energetycznych, takich jak gaz ziemny, ropa, olej opałowy i etanol.

    Korzyści towarów energetycznych
    • Niskie spready
    • Platformy MetaTrader4 i R Trader
    • Doskonały wybór dla handlu intraday
    • Minimalny depozyt - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
  • Metale

    Wypróbuj handel kontraktami CFD i ETF-ami na metalach szlachetnych, takie jak złoto, srebro, paladium i platyna, jak również pary Złoto/USD i Srebro/USD.

    Korzyści metali
    • Możliwość zabezpieczenia się przed ryzykiem w przypadku niestabilności politycznej lub osłabienia dolara.
    • Platformy MetaTrader4, MetaTrader5 i R Trader
    • Minimalny depozyt - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
  • Kryptowaluty

    Handel CFD na popularne kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum, Litecoin i Ripple.

    Korzyści kryptowalut
    • Platformy MetaTrader 4, MetaTrader 5, R Trader
    • Dostępnych jest 6 kryptowalut
    • Dźwignia na poziomie do 1:5
    • Handel 24/7
    Dowiedz się więcej

Gdy nasi klienci wpłacają środki na swoje konta handlowe, nie naliczana jest żadna prowizja, ponieważ firma RoboMarkets pokrywa wszelkie koszty związane z depozytami. Wybierz system płatniczy zgodnie ze swoimi preferencjami, a nie opłacalnością.

Co więcej, RoboMarkets oferuje swoim klientom możliwość wypłacenia środków bez prowizji dwa razy w miesiącu.

  • Automatyczny system wypłat: wypłaty w ciągu minuty dla niektórych metod płatniczych
  • System działa 24/7
  • Prosty, niezawodny i szybki

Ponad 20 metod wpłacenia środków

Inwestuj w rynek forex

  • CopyFX

    Dla prostych, krótkoterminowych inwestycji

    • 1 000 traderów do wyboru
    • Szczegółowe statystyki dotyczące rezultatów handlowych tradera
    • Możliwość anulowania subskrypcji w dowolnym momencie

    Platforma CopyFX została stworzona dla tych traderów, którzy poszukują prostej i wygodnej metody inwestowania środków.

    Dowiedz się więcej
  • RAMM

    Dla profesjonalistów od rynków finansowych

    • Poprawiony system zarządzania ryzykiem
    • Prosta i wygodna optymalizacja zysków i strat
    • Inwestorzy płacą wyłącznie, gdy otrzymają zysk

    Wyjątkowa platforma inwestycyjne, RAMM, pomaga zarówno w kopiowaniu transakcji jak i utrzymywaniu pełnej kontroli nad możliwym ryzykiem.

    Dowiedz się więcej

Analizy Rynkowe RoboMarkets

Changes in trading schedule (Whit Monday in Germany)
Trading schedule will be changed due to the holiday in Germany.
RoboMarkets: zmiany w harmonogramie handlowym (święta majowe)
Harmonogram handlowy ulegnie zmianie z powodu świąt majowych w Rosji i krajach europejskich.
Bądź jedną z pierwszych osób, które poznają nowe funkcje konstruktora strategii
Kilka aktualizacji zostało wprowadzonych do funkcjonalności terminalu R Trader.

Kalendarz zdarzeń ekonomicznych

Zobacz pełny kalendarz
Loading...

Ekskluzywne Analizy Rynkowe

  • Claws & Horns, niezależna organizacja, która zapewnia brokerom zestaw niezbędnych narzędzi analitycznych.

  • FxWirePro™ zajmuje czołowe miejsce wśród firm zajmujących się analizami finansowymi zapewniając dane w czasie rzeczywistym uczestnikom FX z całego świata.

Notowania walut

Waluta
ZnakBidAskSpread
AUDUSD0.753760.753800.4
GBPCHF1.320971.321182.1
GBPJPY146.414146.4291.5
GBPUSD1.332101.332170.7
EURCHF1.160271.160360.9
EURGBP0.878230.878401.7
EURJPY128.602128.6080.6
EURUSD1.170011.170050.4
NZDUSD0.688990.689040.5
USDCAD1.289701.289770.7
USDCHF0.991650.991720.7
USDJPY109.913109.9170.4
Metale
ZnakBidAskSpread
XAGUSD16.38216.3870.5
XAUUSD1292.061292.2216.0
CFD
ZnakBidAskSpread
BRENT79.0679.093.0
WTI71.8571.872.0

Broker z prestiżowymi nagrodami

RoboMarkets Ltd jest rozpoznawana przez najbardziej szanowanych ekspertów w branży finansowej.
Ponad 200 000 Kont Handlowych.

  • Most Innovative
    Multi-Asset Broker
    2018
    London Forex Show
  • Best Investment
    Products
    2017
    London Forex Show
  • Best Retail
    Forex Broker
    2015
    Mena 15th Forex Show
  • The Best
    ECN Broker
    2015
    IAFT Awards
Dołącz do nas już teraz
Zadaj pytanie

Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadaj pytanie i otrzymaj na nie odpowiedź online!

Wejdź do czatu
Lub wpisz numer telefonu w poniższym formularzu, a my do Ciebie odzwonimy jak najszybciej.
Odzwoń
Zadaj pytanie