Oficjalny sponsor wielokrotnego mistrza LKL BC Žalgiris

Inwestuj w
kryptowaluty

  • CFD na Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, EOS, Ethereum, Litecoin i Ripple
  • Handel 24/7
  • We wszystkich terminalach handlowych
Czytaj więcej

Dominuj nad swoją pozycją

Oficjalny sponsor wielokrotnego mistrza LKL BC Žalgiris

Otwórz konta

Handel akcjami z europejskim brokerem

  • Prowizja – od 0,0045 USD na akcję
  • Ponad 11 000 instrumentów handlowych,
    w tym prawdziwe akcje amerykańskich firm
Inwestuj

Konta Prime:zaawansowane warunki dla klientów RoboMarkets

  • Realizacja Rynkowa
  • Minimalny spread od 0 pipsów
  • Przeciętny spread (EURUSD) - 0.3 pipsa
Więcej

0% prowizji za zasilenie konta

RoboMarkets pokrywa wszelkie koszty: gdy nasi klienci dokonują depozytu na swoich kontach handlowych, prowizja zawsze wynosi 0%.

Dowiedz się więcej

Zaawansowane inwestycje z europejskim brokerem

RoboMarkets oferuje komfortowe warunki do inwestowania: 2 dogodne platformy, przejrzyste warunki, tysiące traderów.

Inwestuj

Jak stworzyć robota handlowego w zaledwie 60 minut? Darmowe. Umiejętności programowania nie są potrzebne.

Czytaj więcej

Konta Cent: handel z małymi depozytami

Optymalne rozwiązanie do testowania nowych strategii lub robotów handlowych w rzeczywistych warunkach rynkowych z małymi depozytami.

Otwórz konto
Kontrakty CFD to kompleksowe instrumenty i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków ze względu na dźwignię.
66.77% kont inwestorów detalicznych traci pieniądze, gdy handlują oni kontraktami CFD z tym dostawcą.
Powinieneś rozważyć czy rozumiesz jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić, aby podejmować znaczne ryzyko dla swoich środków.
  • Pierwszy depozyt
  • Rodzaj realizacji
  • Spready
  • Instrumenty
  • Platformy

Platformy Handlowe

  • Najpopularniejsza platforma do handlu na rynku forex z ogromną ilością materiałów informacyjnych, robotów handlowych i wskaźników.

    • 3 rodzaje realizacji zleceń
    • 9 ram czasowych dla wykresów
    • 50 zintegrowanych wskaźników do analizy technicznej
    • Różne rodzaje zleceń
  • Najnowsza wersja platformy MetaTrader z możliwością wyboru systemu netting lub hedging.

    • 4 rodzaje realizacji zleceń
    • Wielowalutowy tester
    • Głębokość rynku
    • 6 rodzajów zleceń oczekujących

Platforma Handlowa RoboMarkets

  • RoboMarkets przedstawia MobileTrader i WebTrader, autorskie platformy, bardziej elastyczne i nowocześniejsze alternatywy dla platform desktopowych.

    • Możliwość handlowania przy użyciu przeglądarki na dowolnym urządzeniu mobilnym z systemem iOS lub Android.
    • Ta sama funkcjonalność jak w przypadku platform desktopowych.
    • Kontrola nad każdą pozycją, gdziekolwiek jesteś na świecie.
  • Platforma z wieloma aktywami i zaawansowanymi narzędziami do analizy technicznej oraz najszybsze wykresy finansowe w branży.

    • Ponad 11 000 akcji, indeksów, FX i ETF-y.
    • Minimalny depozyt wynosi 100 USD.
    • Wyjątkowy konstruktor robotów handlowych, który nie wymaga żadnych umiejętności programowania.
Centrum Platform Handlowych

Ekskluzywne platformy transakcyjne

RoboForex przedstawia MobileTrader i WebTrader, autorskie platformy, bardziej elastyczne i nowocześniejsze alternatywy dla platform desktopowych.

Download on the App Store Get it on Google Play

Bezpieczeństwo twoich środków

RoboMarkets postępuje zgodnie z europejskimi przepisami i spełnia bieżące wymogi w celu ochrony Twojej aktywności handlowej z nami.

Zacznij Handlować Już Teraz

8 Klas Aktywów

Uzyskaj dostęp do największych, globalnych rynków z pomocą kont RoboMarkets i platform.

  • Forex

    RoboMarkets oferuje niezawodny i przejrzysty dostęp do handlu ponad 40 parami walutowymi.

    Korzyści forex
    • Instytucjonalne spready od 0 pipsa
    • Platformy MetaTrader4, MetaTrader5 i R Trader
    • Najszybsza realizacja
    Dowiedz się więcej
  • Akcje

    Ponad 11 000 amerykańskich, szwajcarskich i niemieckich akcji dostępnych na platformie R Trader.

    Korzyści akcji
    • Minimalny depozyt wynosi 100 USD
    • Platformy MetaTrader4, MetaTrader5 i R Trader
    • Darmowe, bieżące dane online z giełdy papierów wartościowych
    Dowiedz się więcej
  • Indeksy

    Indeks często jest postrzegany jako portfolio akcyjne, które reprezentuje pewien rynek lub sektor rynkowy.

    Korzyści indeksów
    • Małe spready bez dopłat
    • Platformy MetaTrader4 i R Trader
    • Ponad 10 instrumentów
    Dowiedz się więcej
  • ETF-y

    Dołącz do handlu ETF-ami, gdzie zarządzane są aktywa warte ponad 3 biliony USD.

    Korzyści ETF-ów
    • Minimalny depozyt wynosi 100 USD
    • Platforma R Trader
    • Wydarzenia firmowe są automatycznie wspierane i organizowane
    Dowiedz się więcej
  • Towary Miękkie

    Wypróbuj handel ETF-ami na towarach miękkich, takich jak kakao, kukurydza, kawa, soja, cukier, owoce czy pszenica.

    Korzyści towarów miękkich
    • Minimalny depozyt wynosi 100 USD
    • Platforma R Trader
    • Ponad 100 instrumentów
    Dowiedz się więcej
  • Towary Energetyczne

    Wypróbuj handel kontraktami CFD i ETF-ami na towarach energetycznych, takich jak gaz ziemny, ropa, olej opałowy i etanol.

    Korzyści towarów energetycznych
    • Niskie spready
    • Platformy MetaTrader4 i R Trader
    • Doskonały wybór dla handlu intraday
    • Minimalny depozyt - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
    Read more
  • Metale

    Wypróbuj handel kontraktami CFD i ETF-ami na metalach szlachetnych, takie jak złoto, srebro, paladium i platyna, jak również pary Złoto/USD i Srebro/USD.

    Korzyści metali
    • Możliwość zabezpieczenia się przed ryzykiem w przypadku niestabilności politycznej lub osłabienia dolara.
    • Platformy MetaTrader4, MetaTrader5 i R Trader
    • Minimalny depozyt - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
    Read more
  • Kryptowaluty

    Handel CFD na popularne kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, EOS, Ethereum, Litecoin i Ripple.

    Korzyści kryptowalut
    • Platformy MetaTrader 4, MetaTrader 5, R Trader
    • Dostępnych jest 7 kryptowalut
    • Dźwignia na poziomie do 1:2
    • Handel 24/7
    Dowiedz się więcej

Gdy nasi klienci wpłacają środki na swoje konta handlowe, nie naliczana jest żadna prowizja, ponieważ firma RoboMarkets pokrywa wszelkie koszty związane z depozytami. Wybierz system płatniczy zgodnie ze swoimi preferencjami, a nie opłacalnością.

Co więcej, RoboMarkets oferuje swoim klientom możliwość wypłacenia środków bez prowizji dwa razy w miesiącu.

  • Automatyczny system wypłat: wypłaty w ciągu minuty dla niektórych metod płatniczych
  • System działa 24/7
  • Prosty, niezawodny i szybki

Ponad 20 metod wpłacenia środków

Inwestuj w rynek forex

  • CopyFX

    Dla prostych, krótkoterminowych inwestycji

    • 1 000 traderów do wyboru
    • Szczegółowe statystyki dotyczące rezultatów handlowych tradera
    • Możliwość anulowania subskrypcji w dowolnym momencie

    Platforma CopyFX została stworzona dla tych traderów, którzy poszukują prostej i wygodnej metody inwestowania środków.

    Dowiedz się więcej
  • RAMM

    Dla profesjonalistów od rynków finansowych

    • Poprawiony system zarządzania ryzykiem
    • Prosta i wygodna optymalizacja zysków i strat
    • Inwestorzy płacą wyłącznie, gdy otrzymają zysk

    Wyjątkowa platforma inwestycyjne, RAMM, pomaga zarówno w kopiowaniu transakcji jak i utrzymywaniu pełnej kontroli nad możliwym ryzykiem.

    Dowiedz się więcej

Analizy Rynkowe RoboMarkets

RoboMarkets zostało nazwane "Najlepszym Brokerem do Handlu Akcjami" i "Wiodącym Brokerem do Handlu Mobilnego"
Firma otrzymuje prestiżowe nagrody podczas targów "London Investor Show 2018" i "Manchester Investor Show 2018".
Zmiany w harmonogramie handlowym (Dzień Dziękczynienia)
22 i 23 listopada, 2018, harmonogram handlowy ulegnie zmianie z powodu obchodzenia Dnia Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych.
Zmiany w harmonogramie handlowym (powrót do czasu standardowego)
Harmonogram handlowy ulegnie zmianie ze względu na powrót do czasu standardowego.

Kalendarz zdarzeń ekonomicznych

Zobacz pełny kalendarz
Loading...

Ekskluzywne Analizy Rynkowe

  • Claws & Horns, niezależna organizacja, która zapewnia brokerom zestaw niezbędnych narzędzi analitycznych.

  • FxWirePro™ zajmuje czołowe miejsce wśród firm zajmujących się analizami finansowymi zapewniając dane w czasie rzeczywistym uczestnikom FX z całego świata.

Notowania walut

Waluta
ZnakBidAskSpread
AUDUSD0.721580.721610.3
GBPCHF1.241671.241831.6
GBPJPY141.934141.9420.8
GBPUSD1.250791.250840.5
EURCHF1.124251.124351
EURGBP0.905380.905460.8
EURJPY128.513128.5190.6
EURUSD1.132511.132520.1
NZDUSD0.688770.688840.7
USDCAD1.337781.337840.6
USDCHF0.992720.992790.7
USDJPY113.476113.4790.3
Metale
ZnakBidAskSpread
XAGUSD14.59814.633.2
XAUUSD1244.241244.4420
CFD
ZnakBidAskSpread
BRENT60.8160.865
WTI52.2252.275

Broker z prestiżowymi nagrodami

RoboMarkets Ltd jest rozpoznawana przez najbardziej szanowanych ekspertów w branży finansowej.
Ponad 200 000 Kont Handlowych.

  • Leading Mobile
    Trading Broker
    2018
    Manchester Investor Show
  • Best Stocks
    Trading Broker
    2018
    London Investor Show
  • Safest
    European Broker
    2018
    Global Brands Magazine
  • Best
    MT5 Broker
    2018
    UK Forex Awards
  • Best
    Crypto Broker
    2018
    Global Brands Magazine
  • Most Innovative
    Multi-Asset Broker
    2018
    London Forex Show
  • Best Investment
    Products
    2017
    London Forex Show
Dołącz do nas już teraz
Zadaj pytanie

Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadaj pytanie i otrzymaj na nie odpowiedź online!

Wejdź do czatu
Zadaj pytanie