Firma RoboMarkets otrzymała nagrodę „Safest European Broker”

17.03.2022 / 14:41

Szanowni Klienci i Partnerzy,

Z przyjemnością dzielimy się wspaniałymi wieściami: firma RoboMarkets jest zdobywcą tytułu „Safest European Broker 2022“, co zostało ogłoszone podczas The London Trader Show Awards. Jest to coroczna konferencja w Londynie, na której spotykają się profesjonaliści rynku w celu omówienia różnych trendów w handlu instrumentami finansowymi. Wydarzenie to wiąże się również z nagradzaniem brokerów za ich wysokiej jakości produkty i usługi. Zwycięzcy są wybierani w głosowaniu ekspertów, które odbywa się przez cały miesiąc przed rozpoczęciem konferencji.

Co to oznacza dla Ciebie? Oznacza to, że poziom bezpieczeństwa operacji wykonywanych przez wybranego przez Ciebie brokera został wysoko oceniony przez społeczność profesjonalistów. Zespół RoboMarkets zawsze dąży do tego, aby operacje handlowe były jak najbardziej przejrzyste, a otrzymana nagroda potwierdza, że jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia tego celu.

Twoje środki są bezpieczne

  • RoboMarkets jest regulowanym brokerem działającym w ścisłej zgodności z prawem UE.

  • Spółka jest członkiem Funduszu Rekompensat dla Inwestorów (Investor Compensation Fund) na Cyprze.

  • Każde konto jest bezpieczne dzięki ochronie przed ujemnym saldem.

  • Środki klientów są przechowywane na oddzielnych kontach w największych bankach.

Dziękujemy za wybór RoboMarkets! Stale podnosimy jakość i bezpieczeństwo naszych produktów i usług, abyś mógł skupić się na realizacji swoich celów. Ta nagroda, podobnie jak poprzednie, jest naszym wspólnym zwycięstwem, a w RoboMarkets jesteśmy pewni, że przed nami jeszcze wiele sukcesów.

Z poważaniem,
zespół RoboMarkets