RoboMarkets wprowadza nowe narzędzia zapewniające lepszy wgląd w rynek

03.10.2023 / 12:06

Drodzy Klienci i Partnerzy,

RoboMarkets nawiązał niedawno współpracę z Acuity, renomowaną brytyjską firmą technologiczną regulowaną przez FCA, specjalizującą się w opracowywaniu zaawansowanych narzędzi dla inwestorów.

Visi RoboMarkets klientai dabar turi išskirtinę prieigą prie aukščiausios kokybės ataskaitų srities, kurioje gausybė finansinių naujienų duomenų, gaunamų tiesiogiai iš Dow Jones srauto, yra paverčiami į realias rinkos įžvalgas.

Dane rynkowe w Obszarze Członkowskim

Zapoznaj się z kompleksowymi danymi dotyczącymi nastrojów rynkowych, odkrywaj pomysły handlowe i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami związanymi z Twoimi ulubionymi aktywami dzięki naszym nowym widżetom internetowym wygodnie zebranym w jednym pulpicie nawigacyjnym.

Darmowy dodatek do platformy MetaTrader

Wykorzystaj w pełni swoje platformy MetaTrader 4 / 5 dzięki naszym bezpłatnym dodatkom, zapewniającym dostęp do analiz i danych rynkowych. Realizuj zlecenia na bieżąco i zawsze bądź na bieżąco z trendami rynkowymi.

Zakres narzędzi obejmuje:

  • Calendar
  • Events
  • Linear Gauge
  • Market Alerts
  • Research Terminal
  • Trade Ideas

Pobierz dodatki dla:

Wszystkie opisane powyżej narzędzia są bezpłatne dla klientów RoboMarkets. Aby upewnić się, że dodatki działają poprawnie na Twoim MetaTraderze, upewnij się, że jesteś połączony z jednym z serwerów RoboMarkets.

Listę serwerów można znaleźć na naszej stronie internetowej tutaj

Z poważaniem,
Zespół RoboMarkets