RoboMarkets jest teraz zintegrowany z platformą wykresów TradingView

03.10.2023 / 17:54

Drodzy Klienci i Partnerzy

Z radością ogłaszamy integrację RoboMarkets z TradingView, platformą do tworzenia wykresów i siecią społecznościową dla traderów.

Korzyści z tej integracji dla naszych klientów

  • Rozwiązanie typu "wszystko w jednym
    Dostęp do ponad 15 interaktywnych typów wykresów, ponad 90 narzędzi do rysowania, ekranów giełdowych, alertów, kalendarzy ekonomicznych, wiadomości na żywo i nie tylko w jednym panelu bez konieczności przełączania się między terminalami. Korzystaj z pine ScriptTM, lekkiego i wydajnego języka programowania do tworzenia własnych wskaźników i strategii.

  • Handluj na korzystnych warunkach
    Z kontem RoboMarkets StocksTrader możesz kupować i sprzedawać ponad 2000 akcji na TradingView. Handluj na najlepszych warunkach handlowych: ze spreadami zaczynającymi się od zera, konkurencyjnymi stawkami depozytu zabezpieczającego, minimalnymi opłatami i kontami bez prowizji dla długoterminowych inwestycji w amerykańskie akcje.

  • Dołącz do największej społeczności traderów
    Uzyskaj dostęp do bogactwa wiedzy i doświadczenia. Podziel się swoimi pomysłami, poznaj nowe strategie i przenieś swój handel na wyższy poziom.

Gotowy, aby zwiększyć swoje doświadczenie handlowe? Zarejestruj się na konto RoboMarkets StocksTrader już dziś i wykorzystaj moc platformy wykresów TradingView!

Pozdrawiamy,
zespół RoboMarkets