Regulacje RoboMarkets

Zarejestrowane jako legalna firma inwestycyjna w 29 europejskich krajach.

Investor Compensation Fund

Firma jest członkiem cypryjskiego funduszu Investor Compensation Fund (ICF - fundusz kompensacyjny).

Investor Compensation Fund (ICF) z siedzibą na Cyprze to organizacja, która zapewnia ubezpieczonym klientom (należącym do firm zarejestrowanych w CySEC), kompensację w sytuacjach, gdy inne firmy nie są wypłacalne. Kompensacja może wynosić do 20,000 EUR na jednego klienta, niezależnie od ilości posiadanych kont handlowych, ich walut bazowych i miejsca, z którego dostarczana jest usługa inwestycyjna.

Program ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej

Rozumiemy, że aby utrzymać dogodne warunki pracy, inwestorzy muszą skupić się na znalezieniu skutecznych metod handlu, zamiast martwić się o przestrzeganie przez brokera warunków współpracy. W związku z tym dołożyliśmy wszelkich starań, aby chronić nasze zobowiązania wobec klientów za pośrednictwem polisy ubezpieczeniowej odpowiedzialności cywilnej dla brokerów Forex o wartości do 2,500,000 EUR. Program ten obejmuje wiodącą na rynku ochronę ubezpieczeniową w przypadku ryzyka, które może prowadzić do strat finansowych klientów (takich jak oszustwa, zaniedbania, zaniedbania, błędy itp.).

Ochrona ta jest zapewniana naszym klientom bez dodatkowych opłat.

Wyświetlanie Certyfikatu

Globalne AML Standardy

Grupa Wolfsberg jest stowarzyszeniem trzynastu globalnych banków, którego celem jest opracowanie ram i wytycznych w zakresie zarządzania ryzykiem przestępstw finansowych, w szczególności w odniesieniu do znajomości klienta, przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i polityki finansowania walki z terroryzmem.

RoboMarkets Ltd śledzi i wdraża zasady Wolfsberg Group, w szczególności politykę przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i zwalczania finansowania terroryzmu.

RoboMarkets Ltd wykorzystuje poniższym kwestionariuszu wraz z własnymi zasadami i procedurami w celu zapewnienia swoim klientom podstawy do przeprowadzenia badania due diligence (należytej staranności) klienta w sposób zgodny z przedstawionym przez niego profilem ryzyka. Odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniej należytej staranności, która może obejmować niezależną weryfikację lub działania następcze w odniesieniu do dostarczonych odpowiedzi i dokumentów, spoczywa na przedsiębiorstwie stosującym ten kwestionariusz.

Zobacz kwestionariusz

Bezpieczeństwo Środków Klientów

Twoje środki są bezpieczne, gdy handlujesz z RoboMarkets.

 •  

  Regulowany w Europie broker

  Oficjalnie zarejestrowany w republice Cypru
  licencja CySEC o numerze 191/13.

 •  

  Ochrona przed Ujemnym Saldem

  Jeśli zmienność rynku przeszkodzi klientom w utrzymaniu dodatniego salda konta, RoboMarkets zresetuje go do zera.

 •  

  Członek ICF

  Fundusz zapewnia rekompensatę w wysokości do 20 000 EUR ubezpieczonym klientom firm licencjonowanym przez CySEC.

 •  

  Segregowane Konta dla najważniejszych banków

  RoboMarkets przechowuje środki klientów oddzielnie od środków firmy gwarantując w ten sposób ich ochronę przed nielegalnym wykorystaniem i oszustwem.

Zacznij handlować