Oficjalny sponsor wielokrotnego mistrza LKL BC Žalgiris

Bezpieczeństwo twoich środków

RoboMarkets Ltd jest oficjalnie zarejestrowany na Cyprze. Firma RoboMarkets Ltd jest regulowana przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), ma licencję o numerze 191/13.

Rejestracja

Jak RoboMarkets Ltd chroni środki swoich klientów?

Realizacja zleceń STP

Firma korzysta z modelu STP, według którego broker nie działa jako kontrahent dla transakcji, lecz jako pośrednik między klientami a dostawcami płynności.

Ochrona przed ujemnym saldem

Wszyscy klienci mają doskonałą możliwość skorzystania z ochrony przed ujemnym saldem zgodnie z wymogami prawnymi. Klienci mają pewność, że w żadnym wypadku nie będą ponosić dodatkowych kosztów wykraczających poza planowaną inwestycję na rynku forex.

Członkostwo w Funduszu Kompensacyjnym Inwestora (ICF)

Fundusz ubezpiecza klientów należących do firm, które zostały zarejestrowane w CySEC oferując kompensacje w wysokości do 20,000 euro.

Współpraca z dużymi bankami

Jednym z naszych partnerów jest Barclays Bank PLC, brytyjski międzynarodowy bank, który działa w ponad 50 krajach i zawiera ranking kredytowy od Standard & Poor, Moody and Fitch.

Oddzielne konta

RoboMarkets Ltd przechowuje środki klientów oddzielnie od środków firmy gwarantując w ten sposób ich ochronę przed nieprawnym wykorzystaniem i oszustwami.

Dwuetapowe uwierzytelnienie

Dwuetapowe uwierzytelnienie zapewnia zaawansowaną ochronę twojego konta. Jest to jeden z najbardziej wygodnych i niezawodnych sposobów ochrony Obszaru Członkowskiego przed nieautoryzowanym dostępem, nawet jeśli ktoś włamał się na twój e-mail.

Czytaj więcej