Bezpieczeństwo twoich środków

RoboMarkets Ltd jest oficjalnie zarejestrowany na Cyprze. Firma RoboMarkets Ltd jest regulowana przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), ma licencję o numerze 191/13.

Rejestracja

Jak RoboMarkets Ltd chroni środki swoich klientów?

Ochrona przed ujemnym saldem

Wszyscy klienci mają doskonałą możliwość skorzystania z ochrony przed ujemnym saldem zgodnie z wymogami prawnymi. Klienci mają pewność, że w żadnym wypadku nie będą ponosić dodatkowych kosztów wykraczających poza planowaną inwestycję na rynku forex.

Członkostwo w Funduszu Kompensacyjnym Inwestora (ICF)

Fundusz ubezpiecza klientów należących do firm, które zostały zarejestrowane w CySEC oferując kompensacje w wysokości do 20,000 euro.

Współpraca z dużymi bankami

Jednym z naszych partnerów jest Barclays Bank PLC, brytyjski międzynarodowy bank, który działa w ponad 50 krajach i zawiera ranking kredytowy od Standard & Poor, Moody and Fitch.

Oddzielne konta

RoboMarkets Ltd przechowuje środki klientów oddzielnie od środków firmy gwarantując w ten sposób ich ochronę przed nieprawnym wykorzystaniem i oszustwami.

Dwuetapowe uwierzytelnienie

Dwuetapowe uwierzytelnienie zapewnia zaawansowaną ochronę twojego konta. Jest to jeden z najbardziej wygodnych i niezawodnych sposobów ochrony Obszaru Członkowskiego przed nieautoryzowanym dostępem, nawet jeśli ktoś włamał się na twój e-mail.

Czytaj więcej