Rozpoczęcie sezonu
Brązowy medal na rajdzie "Greece Offroad"

Sezon 2019 zaczął się od pojawienia się Romana Starikovicha i Berta Heskesa na rajdzie "Greece Offroad" w Macedonii Zachodniej. Drużyna "Autolife" przezwyciężyła wszystkie trudności greckich dróg i przejechała metę z trzecim miejscem.

Nowy rozdział w historii Autolife

Ten rok będzie kluczowy w historii drużyny "Autolife" i w życiu kierowców. Rozpoczęli ten rok z nowym samochodem, Toyotą Hilux Overdrive, którą nazwali "Mighty Bumblebeast" (Potężny Trzmiel). Ekipa przygotowuje się na serię międzynarodowych wyścigów oraz rajd "Dakar-2020".

Z dumą prezentujemy nasze logo na boku Potężnego Trzmiela, który pokonuje nowe rekordy i dalej będziemy sponsorować drużynę "Autolife" na jej drodze do nowych zwycięstw.

RoboMarkets jest sponsorem postępów

Jak w przypadku drużyny RoboMarkets, Autolife nie boi się trudnych wyzwań i stawia im czoła niezależnie od okoliczności. Oprócz rajdu "Dakar" kierowcy planują uczestniczyć w takich wyścigach jak "Rajd Silk Way", Africa Eco", "Abu Dhabi desert challenge", a także będzie rywalizować w Kazachstanie, Grecji, Hiszpanii i na Cyprze.

Firma RoboMarkets wytycza jasny kurs w kierunku niepokonanych szczytów i stale jesteśmy gotowi, by wpierać tych, którzy tak samo jak my dążą do osiągania upragnionych celów.
map