Bądź jedną z pierwszych osób, które poznają nowe funkcje konstruktora strategii

27.03.2018 / 10:00

Drodzy Klienci i Partnerzy,

Z przyjemnością informujemy o kilku aktualizacjach wprowadzonych do terminalu R Trader. Między innymi poprawiliśmy okienko wyszukiwania instrumentów handlowych, zwiększyliśmy wydajność terminalu oraz dodaliśmy nowe możliwości do tworzenia robotów w konstruktorze strategii.

1.Wskaźnik czasu
Od teraz podczas tworzenia strategii handlowej mają Państwo możliwość ustawienia limitu czasu w parametrach strategii. Dla przykładu, mogą Państwo stworzyć strategię, która aktywuje zlecenia podczas pierwszych godzin po otwarciu rynku amerykańskich akcji. Ta reguła może zostać zastosowana zarówno osobno jak i w połączeniu z innymi warunkami określonymi w konstruktorze strategii.

2. Otwarcie w następnym słupku
Ta funkcja będzie przydatna przy tworzeniu algorytmów bazujących na formacjach świecowych. Aktywując funkcję "Handel w następnym słupku" w uruchomionej strategii, wyłączysz obliczanie sygnałów na każdy tick wewnątrz słupka.

3. Przeciętny spread podczas testowania
Mają Państwo możliwość określenia przeciętnej wartości spreadu podczas testowania swojej strategii używając danych historycznych i dzięki temu otrzymają Państwo dokładniejsze rezultaty.

4. Nowe szablony
Zestaw standardowych szablonów został poszerzony: dodaliśmy szereg nowych i ciekawych szablonów do tworzenia robotów handlowych przy użyciu konstruktora strategii.

Co więcej, poszerzyliśmy i zaktualizowaliśmy dział "Umstel Helpdesk", gdzie znajdą Państwo odpowiedzi na swoje pytania odnośnie konstruktora.

Stwórz pierwszego robota handlowego

Z poważaniem,
drużyna RoboMarkets