RoboMarkets przedstawia możliwość handlowania prawdziwymi akcjami z terminalu R Trader

06.06.2018 / 13:19
money-expo

Drodzy Klienci i Partnerzy,

Firma RoboMarkets umożliwia dostęp do nowych instrumentów handlowych w wieloaktywowym terminalu R Trader. Od teraz możesz zacząć handlować prawdziwymi akcjami na największych, amerykańskich giełdach oraz brać udział we wszystkich firmowych wydarzeniach jako ich właściciel.

Liczba nowych instrumentówponad 3 000 akcji
Platforma handlowaR Trader
Dźwigniado 1:20
Prowizja wynosi od 0,0045 USD na akcję

Otwórz konto R Trader i otrzymaj dostęp do ponad 11 000 instrumentów: Akcje, indeksy, CFD na niemieckie, szwajcarskie i amerykańskie akcje.

lub zacząć z darmowym kontem demo

Jako wieloaktywowy broker z ponad 6-letnim doświadczeniem staramy się dostarczać naszym klientom najlepsze możliwie sposobności do urozmaicenie ich portfelów inwestycyjnych. Naszym najważniejszym celem jest wysoki poziom płynności wszystkich produktów: tych, które istnieją oraz tych, które zostały niedawno wprowadzone. Widzimy rosnące zainteresowanie handlem na giełdzie papierów wartościowych ze strony naszych europejskich klientów i oferujemy im najbardziej konkurencyjne warunki handlowe na tym rynku.  Wprowadzenie handlu prawdziwymi akcjami w terminalu R Trader zaprowadziło nas na zupełnie nowy poziom, jako brokera. Niskie prowizje i uczestnictwo w firmowych wydarzeniach zaspokoją potrzeby większości traderów.

Menedżer RoboMarkets,
Kiryl Kirychenka

Z poważaniem,
zespół RoboMarkets