Firma RoboMarkets poszerza funkcjonalność terminalu R Trader i swojego Konstruktora Strategii

17.09.2018 / 12:55

Drodzy Klienci i Partnerzy,

RoboMarkets dalej zbiera sugestie od swoich klientów oraz ich opinie na temat produktów firmy, aby móc je usprawniać i poprawiać ich wydajność oraz łatwość użytkowania. Dzisiaj chcemy Ci przedstawić ostatnią aktualizację platformy R Trader oraz pięć nowych rzeczy, jakie mamy do zaoferowania.

Co nowego w R Trader?

Nowe funkcje w naszym Konstruktorze Strategii

Możliwość porównania wartości wskaźnika z tymi samymi parametrami na różnych słupkach. Dla przykładu, chcecie porównać czy bieżący fraktal jest wyższy od poprzedniego. Funkcja jest dostępna w edytorze Strategii.
Pełna instrukcja dotycząca Konstruktora Strategii

"Głębokość Rynku" (Depth of Market)

Poziom 2 "Głębokości Rynku" pozwala śledzić nawet najdrobniejszy ruch ceny zapewniając traderom dokładniejszą prognozę rynku. Narzędzie może być wykorzystane do przewidywania dokładnych momentów otwarcia i zamknięcia pozycji długoterminowych dla strategii.

Trailing Stop

Trailing Stop jest jednym z kluczowych narzędzi do zarządzania ryzykiem i poprawienia wydajności handlu. Ta funkcja jest dość prosta, gdyż działa prawie taka samo jak Stop Loss. Jednak, w przeciwieństwie do Stop Loss, Trailing Stop śledzi cenę, gdy ta poruszy się w kierunku bardziej dogodnym dla tradera. Wszystko, co trader musi zrobić, to wybrać przedział czasowy między swoją pozycją a poziomem Trailing Stop w pipsach. Trailing Stop to funkcja po stronie serwera, więc pozostaje aktywna nawet gdy terminal jest wyłączony.
Więcej na temat korzystania z Trailing Stop w R Trader

Time & Sales

To narzędzie jest dostępne na rynkach akcji. Pokazuje czas kiedy zrealizowano transakcję, wskazania dla kupna lub sprzedaży, cenę oraz wolumen transakcji. Te informacje mogą Państwu pomóc oszacować liczbę kupujących i sprzedających obecnie na rynku oraz całkowity wolumen ich transakcji.

Zarządzanie Listami Obserwowanych używając klawiatury

Dodawanie instrumentów do swoich List Obserwowanych przez kliknięcie "Enter" prosto z paska wyszukiwania.

Czy są Państwo gotowi przetestować nową funkcjonalność już teraz?

Z poważaniem,
zespół RoboMarkets