RoboMarkets zostało nazwane "Najlepszym Brokerem do Handlu Akcjami" i "Wiodącym Brokerem do Handlu Mobilnego"

26.11.2018 / 12:46

Drodzy Klienci i Partnerzy,

Firma RoboMarkets otrzymała prestiżowe nagrody, "Najlepszy Broker do Handlu Akcjami" i "Wiodący Broker do Handlu Mobilnego" podczas targów "London Investor Show 2018" i "Manchester Investor Show 2018", które odbyły się w Wielkiej Brytanii. Firma stale dokłada starań, by poprawiać swoje warunki handlowe z myślą o traderach, a skuteczność tej pracy została udowodniona dzięki uznaniu, jakie otrzymaliśmy od naszych klientów oraz nagrodom zaprezentowanym przez ekspertów w branży finansowej. 

Najlepszy Broker
do Handlu Akcjami

2018
London Investor Show

Wiodący Broker
do Handlu Mobilnego

2018
Manchester Investor Show

"Najlepszy Broker do Handlu Akcjami"

Firma zapewnia swoim klientom możliwość handlu rzeczywistymi akcjami i jednocześnie prawo do otrzymywania dywidend i przywilejów należących do właścicieli akcji. Klienci RoboMarkets mają dostęp do handlu ponad 3 000 rzeczywistych akcji amerykańskich firm i ponad 8 400 kontraktów CFD na amerykańskie, niemieckie i szwajcarskie akcje, które są dostępne w terminalu R Trader.

Zachęcamy przeczytać więcej o handlu Akcjami

"Wiodący Broker do Handlu Mobilnego"

Dostęp 24/7 do terminalu handlowego jest bardzo ważny dla każdego tradera. Mając tego świadomość, opracowaliśmy R MobileTrader, wygodną aplikację na smartfony z systemem iOS/Android i tablety. R MobileTrader jest w pełni funkcjonalną, tradingową stacją roboczą do dyspozycji traderów, dzieki której mogą oni nie tylko handlować na swoich kontach MT4, ale również wpłacać środki, czytać analizy i wykonywać inne działania, tak jak w przypadku zwykłej platformy desktop.

Wszystko o terminalach RoboMarkets

 

Nie osiądziemy na laurach i dołożymy wszelkich starań, by zwiększyć jakość każdego produktu i usługi firmy, by mogły cieszyć się najlepszymi słowami uznania traderów i ekspertów.

Z poważaniem,
zespół RoboMarkets