RoboMarkets przedstawia 700 dodatkowych instrumentów handlowych w R Trader, wraz z poprawioną funkcjonalnością

22.01.2019 / 08:46

Drodzy Klienci i Partnerzy,

RoboMarkets przedstawia nowe możliwości znajdujące się w terminalu R Trader i dodało ponad 700 aktywów do listy instrumentów dostępnych do handlu poprzez platformę. Od teraz nasi klienci mogą handlować kontraktami CFD na akcje takich znanych, amerykańskich firm jak Dropbox Inc, First Trust Nasdaq Artificial Intelligence and Robotics, Opera Limited, Spotify Technology S.A., Vanguard Total World Bond i nie tylko.

TOP5 nowych instrumentów w R Trader:

  • DBX (Dropbox Inc) – akcje firmy, która zapewnia hosting plików, jak na przykład przechowywanie w chmurze i synchronizacja danych.
  • OPRA (Opera Limited) – CFD na akcje znanej firmy IT, która opracowuje rozmaite oprogramowanie, w tym znaną przeglądarkę Opera.
  • ROBT (First Trust Nasdaq Artificial Intelligence and Robotics ETF) – ETF obejmuje szereg firm, które skupiają się na badaniach nad sztuczną inteligencją i robotyką.
  • ROKU (Roku Inc) – akcje firmy specjalizującej się w odtwarzaczach multimedialnych dla różnych gadżetów otrzymujących sygnały przez internet.
  • SPOT (Spotify Technology S.A.) – akcje usługi internetowej, która zapewnia streaming audio dla ponad 100 milionów ludzi.

Zainwestuj w akcje

Oprócz dodania nowych instrumentów do R Trader, usprawniliśmy funkcjonalność, dzięki czemu obsługiwanie terminalu jest teraz wygodniejsze. Od teraz mogą Państwo:

  1. Tworzyć sprawozdania handlowe i wysyłać je na swój adres e-mail w formacie CSV i PDF.
  2. Importować listę instrumentów z plików TXT do "Listy obserwowanych" w terminalu R Trader.

Nieustannie pracujemy na poprawianiem terminalu R Trader i dlatego Wasze opinie są dla nas bardzo ważne. Mogą Państwo wysyłać swoje sugestie, pomysły i rozwiązania do naszego Wsparcia Online i mieć pewność, że zostaną rozpatrzone.

Z poważaniem,
zespół RoboMarkets