RoboMarkets staje się oficjalnym partnerem BMW M Motorsport

20.05.2019 / 13:38

Drodzy Klienci i Partnerzy,

W tym roku firma RoboMarkets stała się oficjalnym partnerem MBW m motorsport. Podczas nadchodzącego, popularnego sezonu niemieckich wyścigów samochodowych DTM (Deutsche Tourenwagen Masters), szwedzki kierowca BMW, Joel Eriksson, będzie rywalizować o wygraną w całkowicie nowym samochodzie wyścigowym #47 BMW M4, z wizerunkiem znanej marki RoboMarkets.

Jesteśmy dumni mogąc liczyć na tak wielu mocnych partnerów w nadchodzącym sezonie DTM. Oni wszyscy gwarantują, że jesteśmy w stanie dokonywać wspaniałych rzeczy w sportach motorowych. W imieniu wszystkich w BMW Motorsport, chciałbym im za to podziękować. Chciałbym również wspomnieć, że nasze partnerstwo przebiega pomyślnie i nie sprowadza się tylko do wystawiania loga partnera. Jesteśmy zawsze zainteresowani budowaniem partnerstwa w taki sposób, aby gwarantowało prawdziwą wartość dla wszystkich zaangażowanych. Razem jesteśmy mocni.

Jens Marquardt, Dyrektor BMW Group Motorsport

BMW M Motorsport together with RoboMarkets!

Jesteśmy bardzo dumni mogąc być oficjalnym partnerem BMW M Motorsport, drużyny z niezwykłymi osiągnięciami i zwycięstwami na swoim koncie. Firma RoboMarkets bardzo ceni sobie pogoń za doskonałością i chęć rywalizowania o najlepsze wyniki, a drużyna BMW M Motorsport doskonale reprezentuje te wartości. Nasze partnerstwo poprawi widoczność marki RoboMarkets w Europie. Życzymy drużynie BMW M Motorsport samych sukcesów w nowym sezonie i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów na każdym etapie serii DTM.

Konstantin Rashap, Dyrektor ds. administracyjnych w RoboMarkets

Sezon 2019 DTM składa się z 18 wyścigów, z których pierwszy miał miejsce 3 maja w Hockenheim, w Niemczech. Kolejne wyścigi odbędą się w Zolder (Belgia), Misano (Włochy), Norisring (Niemcy) Assen (Holandia), Brands Hatch (Wielka Brytania), Lausitzring (Niemcy) i Nürburgring (Niemcy), a potem powracają znów do Hockenheim, gdzie rozpocznie się finałowy wyścig i będzie trwał od 4 do 6 października 2019.

Kibicuj BMW M Motorsport
razem z RoboMarkets!

Dołącz do nas już teraz

New BMW M4 DTM racing car with RoboMarkets brand appearance

Z poważaniem,
zespół RoboMarkets