RoboMarkets zapewnia dostęp do akcji Cloudflare

16.09.2019 / 16:50

Drodzy Klienci i Partnerzy, 

Firma informatyczna Cloudflare, której kapitalizacja szacowana była na 3,2 miliarda dolarów amerykańskich w sierpniu, przeprowadziła pierwszą ofertę publiczną (IPO) na New York Stock Exchange pod tickerem NET. Od kiedy firma pojawiła się po raz pierwszy na rynku, rzeczywiste akcje i kontrakty CFD tej firmy są dostępne w naszym terminalu R Trader, oferującym wiele aktywów.

Według analityków pomyślne IPO firmy Cloudflare może zaowocować utworzeniem kolejnej, szybko rozwijającej się firmy informatycznej. Firma już postrzegana jest jako kluczowa konkurencja dla takich gigantów jak Amazon czy Microsoft.

O Cloudflare:

  • Firma działa w branży usług "w chmurze", dostarczania treści i opracowywania zabezpieczeń przeciwko atakom DDoS od 2009 roku.
  • Posiada około 74,8 tys. subskrybujących użytkowników, z czego 408 płaci rocznie ponad sto tysięcy dolarów.
  • Obsługuje ponad 20 milionów stron internetowych i gwarantuje czas reakcji krótszy niż 100 milisekund dla 98% użytkowników z rozwiniętych krajów. 

Pozostańcie z RoboMarkets i bądźcie zawsze na bieżąco informowani o pojawianiu się obiecujących instrumentów handlowych na rynku. Dzięki naszej platformie nowej generacji, R Trader, zapewniamy naszym klientom stabilny dostęp do nowych aktywów.

Zachęcamy inwestować w obiecujące aktywa razem z RoboMarkets.

Z poważaniem,
zespół RoboMarkets