RoboMarkets dodaje kilka przydatnych usprawnień do platformy R Trader

03.06.2020 / 10:41

Drodzy Klienci i Partnerzy,

Dodaliśmy kilka usprawnień do platformy handlowej R Trader, których celem jest wykonywanie bardziej precyzyjnych prognoz handlowych oraz zapewnienie wygodniejszego procesu handlowania. Zachęcamy skorzystać ze wszystkich możliwości zaktualizowanego terminalu internetowego dla wydajniejszej pracy z ponad 12 000 popularnych instrumentów.

Więcej na temat usprawnień R Trader

4 nowe wskaźniki handlowe

Możliwość korzystania ze wskaźnika “Force Index”, “Volume-Weighted Average Price” (VWAP - średnia cena ważona wolumenem), “Pivot Point” i “Kanał Donchiana”, aby udoskonalić strategię handlową.

Dziennik handlowy na przejrzystych wykresach

Analizowanie wyników handlowych przy pomocy nowego narzędzia w R Trader jakim jest "Dziennik handlowy". Historia handlowa jest teraz wyświetlana na wykresie pokazując kluczową wydajność statystyczną kont, jak na przykład zysk, kapitał, "drawdown", wpłaty i saldo.

Kalendarz wydarzeń korporacyjnych

Śledzenie ważnych wiadomości największych firm na świecie i dowiadywanie się o kluczowych aktualnościach jako jedna z pierwszych osób, w tym:

Dywidendy – daty kiedy dywidendy są płacone akcjonariuszom.

Zarobki – daty publikowania raportów finansowych.

Splity – daty kiedy akcje są dzielone i konsolidowane.

Specyfikacje kontraktu w samym terminalu

Już nie trzeba tracić czasu na wyszukiwanie informacji dotyczących warunków handlowych dla specyficznych aktywów - specyfikacje kontraktu dla każdego instrumentu handlowego są dostępne bezpośrednio na platformie.

"Zaawansowana" wersja mobilna

  • Poprawione wykresy.

  • Wygodniejsza nawigacja.

  • Poszerzona lista obserwowanych.

  • Zaktualizowany interfejs.

Zacznij używać dogodniejszych funkcji platformy R Trader już teraz, aby osiągnąć najambitniejsze cele handlowe wraz z RoboMarkets.

Z poważaniem,
zespół RoboMarkets