RoboMarkets: nowy etap współpracy z BMW M Motorsport

28.07.2021 / 16:52

Szanowni Klienci i Partnerzy,

RoboMarkets jest oficjalnym partnerem BMW M Motorsport od 2019 roku i nadal będzie wspierać BMW M Motorsport w "BMW M2 Cup" i "24-godzinnym wyścigu Nürburgring" w 2021 roku.

Jeden z najtrudniejszych wyścigów na świecie, słynny "24-godzinny Nürburgring", zakończył się dla nas sukcesem - zespół #20 w samochodzie wyścigowym BMW M6 GT3 marki RoboMarkets zajął 6. miejsce. Ponadto, ekipy BMW mają naprawdę niesamowitą historię sukcesów: w sumie 20 zwycięstw, w tym 8 zwycięstw jeden-dwa. Żaden inny producent nie odniósł w tym wyścigu więcej zwycięstw.

“24-godzinny wyścig na torze Nürburgring jest najważniejszym wydarzeniem sezonu rajdowego i jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni, że po raz kolejny będziemy mogli walczyć o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej przy wsparciu partnerów takich jak RoboMarkets z silnym składem zespołów i kierowców. Doskonale współpracowaliśmy z RoboMarkets w DTM i jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się przenieść tę współpracę na wyścigi GT".

Thomas Felbermair, Wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu BMW M GmbH

Seria wyścigów "BMW M2 Cup" odbędzie się od 23 lipca do 3 października na torach w Austrii, Belgii, Niemczech i Holandii. W pucharze wezmą udział dwa samochody z logo RoboMarkets - niebieski BMW M2 CS wyścigowy i srebrny.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia naszej współpracy z BMW M Motorsport i oczekujemy, że nadchodzący sezon będzie naprawdę ekscytujący. Każdego roku wyścigi na torach stają się poważnym wyzwaniem dla uczestniczących w nich zespołów, które muszą wykazać się umiejętnością szybkiego reagowania i dostosowywania się do zachodzących wokół zmian. Każdego roku BMW M Motorsport potwierdza swój najwyższy poziom wyszkolenia, gotowość do walki do końca i osiągania najlepszych wyników. W tym aspekcie, my w RoboMarkets jesteśmy bardzo podobni - stosujemy to samo podejście i ulepszamy nasze produkty i usługi każdego roku. To powód, dla którego jesteśmy bardzo wdzięczni, że możemy pracować i wygrywać z partnerem, którego wartości popieramy."

Konstantin Rashap, Główny Dyrektor Biznesowy w RoboMarkets

Szukaj harmonogramu wyścigów na stronie internetowej, a także śledź nas na portalach społecznościowych, gdzie publikujemy wiadomości i rozdajemy bilety na wyścigi!

Z poważaniem,
zespół RoboMarkets