RoboMarkets został partnerem premium Eintrachtu Frankfurt

24.03.2022 / 08:00

Szanowni Klienci i Partnerzy,

Z dumą informujemy, że w 2022 roku RoboMarkets został oficjalnym partnerem niemieckiego klubu sportowego Eintracht Frankfurt, drużyny z ponad stuletnią historią. Eintracht Frankfurt jest integralną częścią niemieckiej najwyższej ligi piłkarskiej, posiada status mistrza Niemiec i jest pięciokrotnym zdobywcą Pucharu kraju.

RoboMarkets jest przekonany, że sport i inwestowanie ze sobą nierozerwalnie związane: to dwa światy pełne emocji, adrenaliny, bogatych doświadczeń i woli zwycięstwa. To właśnie łączy nas z nowymi partnerami!

W okresie współpracy, do końca sezonu 2023/2024, RoboMarkets będzie partnerem premium klubu, co oznacza, że nasze zespoły będą sobie wzajemnie dostarczać informacje i wsparcie marketingowe.

„Udało nam się pozyskać RoboMarkets jako partnera Premium, który nie tylko myśli o przyszłości, ale także nią żyje. Ponieważ Frankfurt jest jednym z najważniejszych centrów finansowych na świecie, otwierają się tu całkowicie nowe perspektywy dla wszystkich stron, z czego wszyscy powinni być zadowoleni.”

Axel Hellmann, rzecznik prasowy zarządu Eintrachtu Frankfurt.

Mamy wielką nadzieję, że RoboMarkets i Eintracht Frankfurt będą wspólnie podążać naprzód, ponieważ taktyka i zaangażowanie w wygrywanie i osiąganie nowych celów, które są nieodłącznym elementem naszych drużyn, są dokładnie tym, co łączy inwestowanie i sport.

Dołącz do naszych zwycięstw i sukcesów:

Z poważaniem,
zespół RoboMarkets